Stolní tenis 2022

   V úterý 19. dubna, tedy hned po Velikonočním pondělí, jsme v naší tělocvičně uspořádali okresní kolo stolního tenisu středních škol. Oba naše domácí týmy, dívčí u chlapecký, si nevedly vůbec špatně a nedaly konkurenci nic zadarmo.

   Dívky se umístili na krásném třetím místě v okrese.

Anežka Futerová 1.PA, Veronika Jeníková 1.EM

 

Chlapci ukazovali svou dominanci už od prvních zápasů. Nejtěžším soupeřem bylo jistě družstvo Gymnázia Příbram, se kterým jsme vyhráli bilancí 4:3. V rozhodujícím duelu se nám podařilo vyhrát v pátém setu výsledkem 12:10 a získat tak pro naší školu titul vítězů okresního kola.

Lukáš Zeman 2.SP, Antonín Jirkovský 3.SP, Jan Thomas 1.IT

   Všem zúčastněným děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy a budeme se těšit na jejich další úspěchy. Velkým příslibem je jistě fakt, že většina našich reprezentantů jsou žáci prvního, nebo druhého ročníku.

Mgr. Filip Troch