Páté místo v České republice v programování

V těchto dnech se potvrdila správnost volby nového studijního oboru na naší škole. Žáci SPŠ a VOŠ Příbram se poprvé během tohoto školního roku zúčastnili soutěže v programování pořádané KIV ZČU Plzeň a to s velkým úspěchem 😊, kterým je postup do celostátního finále konaného na univerzitní půdě v Plzni. To je start oboru, jak se patří. Děkujeme organizátorům, učitelům, ale samozřejmě hlavně studentům prvního ročníku 1.IT. A kdo to byl??? Finále se bude konat v sobotu 26.3.2022 a za naši školu bude soutěžit Ondřej Bartoš. 

Páté místo v České republice

Jak jsme doufali, tak se také stalo. Náš student 1.IT z kroužku pana Kabáta Ondřej BARTOŠ se nakonec umístil na parádním pátém místě. Celorepublikové finále se konalo 26. března pod patronací KIV ZČU v Plzni a my všichni Ondrovi moc gratulujeme. A což takhle příští rok to trochu vylepšit? 😊  A což takhle více adeptů na ceny??? Díky Ondro. 😀 

 

ELE