Hokejové utkání žáků proti učitelům školy – březen 2022

V březnu roku 2022 se po roční covidové pauze na Zimním stadionu v Příbrami uskutečnilo tradiční hokejové utkání žáků proti učitelům. Jednalo se o úctyhodný devatenáctý ročník. Hrálo se bez přestávky, do úplného vyčerpání téměř celou hodinu. Hned ve druhé minutě do učitelské branky vstřelil gól žák Libor Kříž, ale hned v další minutě stejně odpověděl hokejový mág a učitel tělocviku v téže osobě Roman Vácha. Gólů postupně přibývalo na obou stranách, ale pak se dostal do formy angličtinář, svého času zámořský hokejista Tomáš Sláma, který vstřelil neuvěřitelných pět gólů a tak utkání skončilo 9:5 ve prospěch učitelů. Závěrem proběhlo několik přátelských nájezdů s výsledkem 2:2. Učitelé si tak spravili chuť po předloňském utkání, kdy prohráli s výsledkem 2:5.