Sportovní kurz 2024

 Sportovní kurz patří na naší škole k nejoblíbenějším událostem a naši absolventi na něj vzpomínají ještě dlouhé roky po ukončení studia. Naše škola toto středisko navštívila již po 32. a podle přístupu a chování žáků v tomto tradičním kurzu budeme rádi pokračovat dále.     Postupně došlo k rozsáhlé obměně sportovních disciplín, abychom novými a netradičními sporty nahradili aktivity, které nemohou naši žáci provozovat ve škole. Studenti si vždy jeden půlden vyzkouší: horolezectví, flagfootball, frisbee ultimate, discgolf, zdravotní tělesnou výchovu, softball, tenis, cyklistiku,rigo, pentangue, nohejbal a vodáctví.

  Studenti při svém osobním volnu hojně využívají všech sportovišť, na kterých hrají: badminton, beachvolejbal, volejbal, petangue, fotbal, stolní tenis a mnoho dalších.

  Čtvrteční odpoledne bylo věnováno mezitřídním turnajům. Chlapci hráli nohejbal a softbal. Dívky se utkaly v ringu. Tímto chválím všechny naše studenty za přístup k celému kurzu.

  Báječné bylo i počasí, chutná strava a výborné ubytování. To vše dohromady udělalo tenhle kurz nezapomenutelným.