Maturitní ročníky 2021

Ročník 4. EM - Multimédia a informatika

Třídní: Roman Štícha
  1. BRABENEC Jakub
  2. CIZNER David
  3. DRAZDÍK Jan
  4. KAMZÍK Jan
  5. KULHAVÝ Martin
  6. MIKO Sebastian
  1. MLADÝ Martin
  2. NOVÁK Tadeáš
  3. NOVOTNÝ Erik
  4. PAZDERNÍK Tobiáš
  5. VYSTYDOVÁ Šánti
  1. ZDVIHAL Radek
  2. CSÁSZÁR Jakub
  3. HOKR Václav
  4. MAŠÍČEK Radek
  5. POULÍČEK Matěj
  6. ZAPLETAL Jaroslav

Ročník 4. EP - Počítačové technologie

Třídní: Ing. Karel Volf
  1. BRETTL Michal
  2. ČERMOCH Jakub
  3. ČERNÝ David
  4. DRAŠNAR Daniel
  5. DUŠEK Michal
  6. FAJTL Matěj
  7. GAŽO Ivo
  8. HELEŠIC Jan
  9. HŮLKA Alexandr
  1. JEŽEK Stanislav
  2. KOLÍN Jindřich
  3. KOSTKA Vilém
  4. KRAMEŠ Adam
  5. KUĽHA Viliam
  6. LIŠKA Filip
  7. MÁCHA Matouš
  8. MOUTELÍK Adam
  9. NEKOLNÝ Pavel
  1. PÁV Jan
  2. PELANTOVÁ Natálie
  3. PLUHAŘ Petr
  4. PRŮŠA Filip
  5. PTÁČEK Jakub
  6. SVOBODA Matěj
  7. SÝKORA Tomáš
  8. ŠEVČÍK Petr
  9. ŠŤASTNÝ Martin

Ročník 4. PA - Pozemní stavitelství a architektura

Třídní: Ing. František Zikmund
  1. ČEDÍK Lukáš
  2. ČERNÁ Lucie
  3. HAŠPLOVÁ Vendula
  4. HOUDEK Martin
  5. CHLANDA Jiř
  6. JECHOVÁ Eliška
  7. KORTUSOVÁ Veronika
  1. KOUPÁ Martina
  2. POSLUŠNÝ Tomáš
  3. RAK Lukáš
  4. ROLNIK Karel
  5. SAZIMA Jan
  6. SAZIMA Lukáš
  7. SLAVÍKOVÁ Sára
  1. SÝKOROVÁ Kateřina
  2. ŠATILOVÁ Polina
  3. ŠVEJNOHA Ondřej
  4. TISAROVA Tereza
  5. VÁZAL Vojtěch
  6. VESELÁ Aneta

Ročník 4. PB - Pozemní stavitelství a architektura

Třídní: Ing. František Zikmund
  1. BUGEL Martin
  2. ČEŠKA Karel
  3. CHVALNÍK Jan
  4. KOHOUT Adam
  5. KOTALÍK Adam
  1. PECHOLT Matěj
  2. ŠINDELÁŘ Ondřej
  3. ŠKRDLANT Ondřej
  4. ŠVIHLA Stanislav
  5. TROJANOWICZ Lukáš
  1. VOLF Dominik
  2. VOTAVA Aleš
  3. ZÁHOŘÍK Josef
  4. ZEMÁNEK Ludvík

Ročník IV. SP - Strojírenství počítačové

Třídní: Mgr. Jaroslav Kačena
  1. BAREŠ Jakub
  2. BAREŠ Radim
  3. BLÁHA Zdeněk
  4. BRŮNA Tomáš
  5. DOSTÁLEK Kryštof
  6. FIALA Patrik
  7. FIŘT Pavel
  8. HÁJEK Josef
  9. HAVRANČÍK Matěj
  1. HOŠŤÁLEK Jan
  2. CHVOJKA Jan
  3. KAISER Ondřej
  4. KALISTA Michal
  5. LANGER Milan
  6. MÁŠA Karel
  7. POUR Aleš
  8. PROCHÁZKA Vít
  9. PROKEŠ Tomáš
  1. RÜCKER Daniel
  2. SOBOTKA Pavel
  3. ŠTĚPÁNEK Marek
  4. ŠTĚTKA Petr
  5. ŠVEC Martin
  6. TORIŠKA Dominik
  7. VOBORSKÝ Jakub