Sportovní kurz 2022

 

     Sportovní kurz patří na naší škole k nejoblíbenějším událostem a naši absolventi na něj vzpomínají ještě dlouhé roky po ukončení studia. Postupně došlo k rozsáhlé obměně sportovních disciplín, abychom novými a netradičními sporty nahradili aktivity, které mohou naši žáci provozovat ve škole. Studenti si vždy jeden půlden vyzkouší: horolezectví, flagfootball, discgolf, zdravotní tělesnou výchovu, softball, tenis, cyklistiku, házenou a vodáctví.

 

    Studenti při svém osobním volnu hojně využívali všech sportovišť, na kterých hráli: badminton, beachvolejbal, volejbal, petanque, fotbal, stolní tenis a mnoho dalších.

    Čtvrteční odpoledne bylo věnováno mezitřídním turnajům ve fotbalu a softbalu. Vše nám vyvrcholilo třídní štafetou v běžkatlonu, která spočívala v běhu na běžkách a střelbě ze vzduchovky. Tímto chválím všechny naše studenty za přístup k celému kurzu.

   Bohužel vše krásné brzy končí a nezbývá se těšit na další kurz, který tyto studenty čeká ve třetím ročníku.