Sportovní kurz 2015

Sportovní kurz patří na naší škole k nejoblíbenějším událostem a naši absolventi na něj vzpomínají ještě dlouhé roky po ukončení studia. Postupně dochází k rozsáhlé obměně sportovních disciplín, abychom novými a netradičními sporty nahradili aktivity, které mohou naši žáci provozovat ve škole. Studenti si vždy jeden půlden vyzkouší: střelbu ze vzduchovky, horolezectví, flagfootball, frisbee ultimate, discgolf, zdravotní tělesnou výchovu, softball, tenis, cyklistiku a vodáctví.

swimguy_pond_mw rock_climber_hang_kic_a_mw kolo žena football_coach_mw kluk soccer volleyball_player_spi_a_mw kid_dribbling_mw baseball dítě

   Dále studenti při svém osobním volnu hojně využívali všech sportovišť, na kterých hráli: badminton, beachvoleyball, voleyball, petangue, fotbal, floorball, stolní tenis a mnoho dalších. Tak název sportovní kurz není pouze komisním názvem.

Vše nám vyvrcholilo třídní štafetou v běžkatlonu, která spočívala v běhu na běžkách a střelbě ze vzduchovky. Štafety se zúčastnili i vedoucí a skončili na krásném třetím místě,

Škoda, že vše krásné brzy končí a nezbývá nám než se těšit  na další sportovní kurz.

Mgr. Roman Vácha

[youtube RybtchDz598 nolink]