Exkurze Německo

Od 20. 10. do 25. 10. 2013 naše škola absolvovala exkurzi do Německa pořádanou Hospodářskou komorou Praha v rámci projektu „Poznejte řemesla, poznejte praxi“. Od nás ze školy se zúčastnilo celkem 13 žáků oboru Strojírenství a to ze tříd 2.SP, 3.SP a 4.SP. Navštívili jsme město v Porýní Oder-Oberstein, kde jsme byli ubytováni a odtud jsme navštěvovali průmyslové podniky a odborná učiliště. Naši žáci měli možnost se seznámit s výukou na německých odborných školách a vyzkoušet si praktickou výuku v jejich dílnách. V průmyslových podnicích jsme se seznámili s výrobním programem daného závodu. Němečtí průvodci nám byli ve všem vstřícní. Žáci mohli porovnat metody výuky na německém učilišti a na naší škole.

Žáci hodnotili celou exkurzi kladně.

Ing. Václav Benda

Nebyly nalezeny žádné obrázky