Maturitní ročníky 1958

Ročník 4.A – Důlní měřictví

Třídní: František PETRLÍK
  1. Brenner Jaroslav
  2. Buňka Pavel
  3. Dohnal Jiří
  4. Duchoň František
  5. Havel Karel
  6. Chyba František
  7. Ježková Anna
  8. Jirásek Karel
  9. Kuba Josef
  10. Kubr Pavel
  1. Lebeda Jan
  2. Mrzena Jan
  3. Plecitý Václav
  4. Slancová Květoslava
  5. Suk Jaroslav
  6. Svoboda Jaroslav
  7. Synek Ivan
  8. Štěpánek František
  9. Štorkán Miroslav
  10. Švec Karel
  1. Švec Vladimír
  2. Vainer Roman
  3. Vaněček Antonín
  4. Vlas Karel
  5. Vlček Jiří
  6. Vrba Václav
  7. Wastl Tomáš
  8. Zelenka Josef
  9. Zelený Rastislav

 

 

Ročník 4.B – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel ODSTRČIL
  1. Beran Jiří
  2. Buchar Jiří
  3. Cafourek Bedřich
  4. Fencl Ivan
  5. Hrdina Karel
  6. Chejn Jindřich
  7. Chvojka Josef
  1. Klofáč Josef
  2. Koníř Jindřich
  3. Loužecký Rudolf
  4. Nauš Bohumil
  5. Novotný Vladimír
  6. Pacák Neklan
  7. Pavelka Antonín
  1. Podlaha Josef
  2. Průša Ivan
  3. Řehoř Zdeněk
  4. Šoptenko Jiří
  5. Turek Josef
  6. Vyštejn Jaroslav

 

 

Ročník 4.C – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Arnold LUKAS
  1. Dvořáček Stanislav
  2. Fencl Václav
  3. Fous Václav
  4. Hotový Zdeněk
  5. Hummel Josef
  6. Janák Jaroslav
  7. Ježek Miloslav
  8. Kalát Jiří
  1. Kolář Zdeněk
  2. Korecký Ladislav
  3. Kratochvíl Josef
  4. Kreuz Jiří
  5. Kubíček Vladislav
  6. Lexa Pavel
  7. Mašita Jiří
  8. Pilousek Zdeněk
  1. Řehák Miroslav
  2. Soukup Václav
  3. Stejskal Karel
  4. Ševčík František
  5. Šimůnek Zdeněk
  6. Skořepa František
  7. Zmeškal František

 

 

Ročník 4.D – Úprava nerostných surovin

Třídní: František BURIÁNEK
  1. Adamová Eva
  2. Adler Heřman
  3. Brůna Pavel
  4. Cajthaml Pavel
  5. Čížek Miloslav
  6. San De Dzon
  7. Felcman Vladimír
  8. Haringer Jiří
  9. Hendrych Jiří
  10. Holler Milan
  11. Holubová Jana
  12. Jindra Jaroslav
  13. Kačírek Jiří
  14. Klíma Jaroslav
  1. Kolářová Alena
  2. Komnatná Irina
  3. Košátko Josef
  4. Kubát Jiří
  5. Lhotáková Marie
  6. Makarius Roman
  7. Mašatová Marie
  8. Morávková Silvie
  9. Němec Jiří
  10. Nováková Helena
  11. Peluňková Ludmila
  12. Petáková Zdeňka
  13. Pokorná Jasněna
  14. Ri Dzong U
  1. Saxl Petr
  2. Sklenářová Zdeňka
  3. Slavík Karel
  4. Svoboda Pavel
  5. Škůta Jaromír
  6. Šounová Alena
  7. Štolba František
  8. Štorkán Miroslav
  9. Vítek Miloslav
  10. Vítková Květa
  11. Vlková Věra
  12. Zoubková Miloslava

 

 

Ročník AK 2. – Hornicko-ekonomický

Třídní: Ing. Viliam BERNÁTH
  1. Bártl Zdeněk
  2. Bouček Roman
  3. Dezort Miloš
  4. Fryauf Miroslav
  5. Hrudka Vladimír
  6. Kratochvíl Jindřich
  1. Klíma Jan
  2. Merhaut Antonín
  3. Němcová Eliška
  4. Panenka Karel
  5. Pompl Karel
  6. Romanov Luboš
  1. Souček František
  2. Tirl Alois
  3. Tlustý Miloslav
  4. Zavadil Jaroslav

 

 

Externí studium

  1. Bernáthová Marie
  2. Dvořák Jindřich, Dr.
  1. Kamenický Stanislav, Ing.
  2. Tesař Emanuel
  1. Tichý Josef
  2. Trefný Jiří

 

1,731x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes