Maturitní ročníky 2008

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: PaedDr. Marie MRVÍKOVÁ
  1. Andreáš Miroslav
  2. Andrle Jakub
  3. Bartoš Miroslav
  4. Hájek Milan
  5. Hanus Václav
  6. Hašek Silvestr
  7. Ječmen Pavel
  8. Kotrhonz Jan
  9. Lišman Petr
  1. Mandovec Antonín
  2. Máša Filip
  3. Neuman Jiří
  4. Pajl Jiří
  5. Pešta Vladimír
  6. Pokorný Lukáš
  7. Pytela Marek
  8. Sůsa Jakub
  9. Svátek Tomáš
  1. Ščerbanovský Jiří
  2. Šinágl Roman
  3. Škvor Petr
  4. Švejda Martin
  5. Vaněček Miroslav
  6. Voska Lukáš
  7. Vostárek Milan
  8. Vyhnálek Jakub

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Ivana STEHLÍKOVÁ
  1. Běle Václav
  2. Bludský Tomáš
  3. Boček Petr
  4. Bruckner Petr
  5. Bubeník Tomáš
  6. Herink Ondřej
  7. Herynk Tomáš
  8. Heřman Lukáš
  9. Chlasták Miroslav
  10. Jeníček Jan
  1. Leitermann Tomáš
  2. Mrázek Lukáš
  3. Muzika Josef
  4. Pech Jan
  5. Pekárek Martin
  6. Pikl Jan
  7. Průcha Josef
  8. Robausch Jan
  9. Rydrych Petr
  10. Řezáč Josef
  1. Sirotek Petr
  2. Slavíček Pavel
  3. Škrlant Miroslav
  4. Štěrba Ondřej
  5. Volf Matouš
  6. Vopička Ondřej
  7. Všianský Ondřej
  8. Zoubek Václav

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Bartoš Jan
  2. Bílkovský David
  3. Drmla Luděk
  4. Fenik Miroslav
  5. Kočí Martin
  6. Kosan Václav
  7. Kryl Jakub
  8. Livora Václav
  1. Mareš Martin
  2. Matoušková Dagmar
  3. Měšťan Jiří
  4. Mužík Vlastimil
  5. Novotný Tomáš
  6. Pabouček Tomáš
  7. Pořádek Přemysl
  8. Rudovská Veronika
  1. Růžičková Kateřina
  2. Sedláková Karolína
  3. Sklenář Ondřej
  4. Sobotka Jiří
  5. Střihavková Aneta
  6. Šmídek Vlastimil
  7. Valsa Martin
  8. Vrbinská Hana

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Ivana HANZÍKOVÁ
  1. Bílek Jiří
  2. Boukal Stanislav
  3. Burdová Zuzana
  4. Dubnický David
  5. Havrlík Michal
  6. Hnízdil David
  7. Karda Aleš
  8. Křivohlavý Michal
  1. Kubec Jiří
  2. Lorenc David
  3. Milý Michal
  4. Oliva Karel
  5. Petrovicová Nikola
  6. Poláková Veronika
  7. Prostecká Lenka
  8. Rozhoň Ivan
  1. Řezáč Martin
  2. Skalický Roman
  3. Staněk Vojtěch
  4. Sýkora Tomáš
  5. Troch Jakub
  6. Vyšín Jan

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Věra LIBIČOVÁ
  1. Bartoš Michal
  2. Cífka Václav
  3. Cigánek Vojtěch
  4. Černý David
  5. Doubek Michal
  6. Doležal Tomáš
  7. Kopecký Lukáš
  1. Král Jan
  2. Král Ondřej
  3. Lammer Dominik
  4. Lebeda Michal
  5. Liška Vojtěch
  6. Míková Jana
  7. Procházka Aleš
  1. Roušal Jiří
  2. Šedivý Karel
  3. Šedivý Stanislav
  4. Šísl Michal
  5. Šlosar Lukáš
  6. Troch Radek
  7. Žid Stanislav

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.HDS – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Blatský Jiří
  2. David Václav
  3. Dopita Jiří
  4. Hašek Jan, Ing.
  1. Herajt Zdeněk
  2. Kolář Jiří
  3. Macourek Ivo
  4. Mikulec Jiří
  1. Slabý Pavel
  2. Veselý Zdeněk
  3. Veselý Bedřich

 

 

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA: 3.VOŠ – Počítačová podpora v řízení podniku

Třídní: PaedDr. Hana KUCHYŇKONÁ
  1. Búth Richard
  2. Brůžek Zdeněk
  3. Košťál Roman
  1. Kříž Milan
  2. Petrák Daniel
  3. Straka Josef
  1. Zachoval Lukáš

 

 

2,300x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes