Maturitní ročníky 1998

Ročník IV. E – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef ŘEHOUT
  1. Boháč Karel
  2. Brož Lubomír
  3. Cigánek Tomáš
  4. Hájek Miloslav
  5. Hejlík Tomáš
  6. Holoubek Martin
  7. Jeníček Petr
  8. Karcol Michal
  9. Kliment Jaroslav
  10. Král Ladislav
  1. Krátký David
  2. Lang David
  3. Loskot Jan
  4. Matějka Zdeněk
  5. Němeček Radomír
  6. Novotný Martin
  7. Pabouček Petr
  8. Pinc Pavel
  9. Rezek Tomáš
  10. Slabihoudek Ivo
  1. Svojtka Libor
  2. Šmíd Josef
  3. Špinka Martin
  4. Šujak Roman
  5. Švácha David
  6. Tvrdík Miloslav
  7. Vais Václav
  8. Ziovský Tomáš
  9. Zoul Jan

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Roman KUČER
  1. Borovičková Simona
  2. Heverová Dita
  3. Hromádka Patrik
  4. Hubená Lucie
  5. Hubičková Marie
  6. Ježek František
  7. Kopecká Barbora
  8. Kruchňa Tomáš
  1. Kříž Pavel
  2. Lennerová Lenka
  3. Malý Karel
  4. Mlejnecký Petr
  5. Molek Michael
  6. Novotný Jaroslav
  7. Ondrušek Lukáš
  8. Pour Ondřej
  1. Sirotek Jan
  2. Suldovský Oldřich
  3. Svobodová Lenka
  4. Synek Stanislav
  5. Štefan Martin
  6. Vlček Petr
  7. Žbánek Martin
  8. Žůček Pavel

 

 

Ročník IV. M – Management strojírenství

Třídní: Ing. Věra LIBIČOVÁ
  1. Berchtold Petr
  2. Bohuslavová Martina
  3. Boukalová Helena
  4. Brožík Vojtěch
  5. Budín Roman
  6. Habadová Lucie
  7. Hešnaurová Ivana
  8. Hošková Kateřina
  9. Hrubá Zuzana
  10. Ilečková Jitka
  1. Karásková Renata
  2. Kozák Oldřich
  3. Marcín Radek
  4. Minařík Jaroslav
  5. Pánek Rudolf
  6. Pečená Tereza
  7. Pecha Václav
  8. Pekárek Milan
  9. Řehoř Radek
  10. Slavíková Barbora
  1. Sobotka Jiří
  2. Sýkorová Jana
  3. Šefrna Daniel
  4. Šichová Růžena
  5. Šourková Veronika
  6. Tóthová Andrea
  7. Vacek Jiří
  8. Vachel Zdeněk
  9. Zabilová Gabriela

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Václav SVOBODA
  1. Brainhof Vít
  2. Čedík Michal
  3. Humlová Marcela
  4. Kozová Adéla
  5. Kratochvíl Martin
  6. Kubíček Jan
  7. Lukešová Anna
  1. Mach Jiří
  2. Novák Jaroslav
  3. Palanová Hana
  4. Polák Martin
  5. Skrip Jindřich
  6. Šedivý Radek
  7. Šesták Petr
  1. Šimek Jiří
  2. Šobr Martin
  3. Šprysl Martin
  4. Tůma Libor
  5. Vondra Lukáš

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Círek Milan
  2. Černý David
  3. Dolejš Jaroslav
  4. Drobílek Tomáš
  5. Hobza Michal
  6. Kantor Petr
  1. Kugler Petr
  2. Lörincz Kristián
  3. Nešvara Ondřej
  4. Novák Aleš
  5. Novotný Radek
  6. Rücker Tomáš
  1. Stehlík Ondřej
  2. Stejskal Tomáš
  3. Ťuka František
  4. Váňa Pavel
  5. Větrovský David

 

 

2,441x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes