Maturitní ročníky 1991

Ročník IV. HGA – Hornictví a hornická geologie, Hlubinné dobývání ložisek

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Beck Václav
  2. Bílek Rostislav
  3. Čížek Libor
  4. Dvořák Martin
  5. Flossman Kamil
  6. Hoffmann Tomáš
  7. Janák Michal
  8. Kuba Michal
  1. Kučera Stanislav
  2. Martinkovič Ivo
  3. Měrák Tomáš
  4. Molnár Martin
  5. Morav Pavel
  6. Pacovský Michal
  7. Petruš Marek
  8. Potoč Josef
  1. Rožec Martin
  2. Řánek Jiří
  3. Sudík Martin
  4. Štika Luboš
  5. Venclíček Roman
  6. Veselý Jiří
  7. Wimmer Jan
  8. Žáček Jiří

 

 

Ročník IV. HGB – Hornictví a hornická geologie, Průzkum ložisek

Třídní: Jana ŠPINAROVÁ
  1. Bejček Boris
  2. Černý David
  3. Burian Vladimír
  4. Drahoš René
  5. Dvořák Jiří
  6. Hrdina Karel
  7. Hrůša Pavel
  1. Křížek Leoš
  2. Kučera Ivan
  3. Otrusina Miloslav
  4. Pelíšek Jaroslav
  5. Potužák Marcel
  6. Pšenička Josef
  7. Pysanczyn Luděk
  1. Sochůrek Petr
  2. Stibůrek Tomáš
  3. Šedivý Daniel
  4. Šnajdr Antonín
  5. Štork Petr
  6. Veselý Jiří

 

 

Ročník IV. A – Strojírenská technologie

Třídní: Eva PRAUSOVÁ
  1. Aulický Milan
  2. Bambasová Olga
  3. Bartůněk Patrik
  4. Božek Tomáš
  5. Černý Pavel
  6. Dolejší Robert
  7. Drábková Jitka
  8. Filipovská Jana
  9. Fraňková Monika
  10. Hejtman Jiří
  1. Hlídková Marie-Foltýnová
  2. Chrastina Jaroslav
  3. Janoušková Kateřina
  4. Krůtová Ilona
  5. Kuchtová Pavla
  6. Květoňová Jitka
  7. Novotná Marcela
  8. Ouda Pavel
  9. Pflégerová Jaroslava
  10. Pintner Petr
  1. Potužníková Iveta
  2. Roškot Marek
  3. Rýdl Pavel
  4. Sadil Jindřich
  5. Slavík Roman
  6. Šindelář Marek
  7. Šťovíčková Andrea
  8. Štěpán Milan
  9. Švaříčková Stanislava

 

 

Ročník IV. B – Strojírenská konstrukce

Třídní: Ing. Tomáš JEŽEK
  1. Bajko Tomáš
  2. Belka Jiří
  3. Bena Vladimír
  4. Bláhová Ivona
  5. Cajthaml Toman
  6. Císař David
  7. Doubravová Ivana
  8. Dupač Vladimír
  9. Havrlík Aleš
  10. Hlaváčková Iveta
  11. Horský Luboš
  1. Hošek Jiří
  2. Charvát Karel
  3. Charvát Václav
  4. Jaglarz Dalibor
  5. Janouch Petr
  6. Kasík Tomáš
  7. Kovářová Monika
  8. Kratochvíl Jiří
  9. Kubranský Leoš
  10. Peták Tomáš
  11. Petrášek Jiří
  1. Petřinová Jaroslava
  2. Potužník Milan
  3. Puchernová Eva
  4. Raif Martin
  5. Sičár Martin
  6. Škrdlant Josef
  7. Šreinová Alena
  8. Váša Michal
  9. Zedník Emil

 

 
Ročník IV. C – Strojírenská technologie

Třídní: Jana LUKEŠOVÁ
  1. Baborovská Eva
  2. Brázda Petr
  3. Burešová Alena
  4. Coufalová Andrea
  5. Funfálková Pavlína
  6. Ježek Robert
  7. Kadlecová Pavlína
  8. Koudela Roman
  9. Kučerová Monika
  10. Luhan Jiří
  1. Nekolný Petr
  2. Melichar Josef
  3. Mrázek Jan
  4. Plecitý Bohumil
  5. Procházková Hana
  6. Ptáček Josef
  7. Simmerová Renata
  8. Strniště Milan
  9. Stuchlíková Iveta
  10. Šimůnková Ilona
  1. Šindlerová Jaroslava
  2. Šmejkal Václav
  3. Vacková Lucie
  4. Veverka Pavel
  5. Vidim Tomáš
  6. Vinšová Marcela
  7. Vraštiak Miloš
  8. Wimmer Luboš

 

 

Ročník IV. D – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. Zinaida VALÁŠKOVÁ
  1. Blaschke Jiří
  2. Dlouhý Pavel
  3. Havlíček Martin
  4. Hercinger Boris
  5. Chlumecký Tomáš
  6. Janalík Karel
  7. Jelínek Václav
  8. Konštiak Roman
  9. Kotek Milan
  10. Krása Vladimír
  11. Loukota Radek
  1. Loveček Karel
  2. Luft Petr
  3. Mach Tomáš
  4. Máša Martin
  5. Mígl Michal
  6. Novák Pavel
  7. Pehr Jiří
  8. Pergl Jiří
  9. Pinka Milan
  10. Podrázský Libor
  11. Polák Stanislav
  1. Schüller Karel
  2. Simr Miroslav
  3. Skuhrovec Josef
  4. Slepička Pavel
  5. Stefanides František
  6. Šimeček Dušan
  7. Trejbal Jiří
  8. Velebil Antonín
  9. Vohradský Václav

 

 

2,677x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes