Maturitní ročníky 1990

Ročník IV. HG – Hornictví a hornická geologie

Třídní: Ing. Jaroslav ŠŤASTNÝ
  1. Adamíčko Libor
  2. Bouše Josef
  3. Fiala Jiří
  4. Kamenský Jiří
  5. Kozák Karel
  6. Křišta Martin
  7. Kůrka Květoslav
  8. Lacina Jiří
  9. Machek Pavel
  1. Moser Jan
  2. Muzikář Martin
  3. Nováček Jan
  4. Novák Petr
  5. Poppy Patrik
  6. Slanec Jakub
  7. Soukup Karel
  8. Stejček Václav
  9. Valkony Jiří
  1. Veverka Petr
  2. Vít Vlastimil
  3. Vítek Miloslav
  4. Vodenka Stanislav
  5. Žáček David
  6. Žáček Josef
  7. Žižka Jakub

 

 

Ročník IV. A – Strojírenská technologie

Třídní: Jaroslav HODRMENT
  1. Cardová Zlatuše
  2. Cibulka Jaroslav
  3. Černý Jiří
  4. Červenka Pavel
  5. Feltová Dana
  6. Hauptman Tomáš
  7. Chrastina Svatopluk
  8. Janoušek Martin
  1. Křížová Marcela
  2. Kvídová Renata
  3. Mazná Jiřina
  4. Plaček Tomáš
  5. Slámová Ladislava
  6. Šimková Jitka
  7. Šolar Petr
  8. Šoltésová Lenka
  1. Šustrová Ivana
  2. Vacková Lucie
  3. Vaňáč Michal
  4. Vohradský Vít
  5. Vojáček Vladimír
  6. Vilím Pavel

 

 

Ročník IV. B – Strojírenská konstrukce

Třídní: Ing. Milan FALC
  1. Blacký Oto
  2. Carvan Radek
  3. Doubek Bohuslav
  4. Fiala Tomáš
  5. Horáková Ilona
  6. Jakš Roman
  7. Jetelová Lenka
  8. Kalátová Eva
  9. Korn Pavel
  1. Krátký Jan
  2. Kropáč Stanislav
  3. Liška Petr
  4. Melicharová Renata
  5. Mrkvička Otakar
  6. Neužilová Lenka
  7. Pechačová Hana
  8. Proft Ladislav
  9. Růžička Tomáš
  1. Sladovníková Ivana
  2. Soukupová Ladislava
  3. Štětinová Lenka
  4. Švagr Petr
  5. Venclů Zbyněk
  6. Zajíčková Martina
  7. Zeman Josef

 

 

Ročník IV. C – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. Jarmila NOVÁKOVÁ
  1. Bambas Michal
  2. Bureš Petr
  3. Dražan Jiří
  4. Eliáš Filip
  5. Endrštová Veronika
  6. Hlavatý Luboš
  7. Holovský Jiří
  8. Hubálek Karel
  1. Juhar Martin
  2. Klierová Pavlína
  3. Knotková Martina
  4. Kořínek Kamil
  5. Kupeček Jaroslav
  6. Lhotáková Ivana
  7. Lodrová Irena
  8. Petáková Věra
  1. Soukupová Marta
  2. Stejskalová Dagmar
  3. Šlehofer Zdeněk
  4. Švejnohová Petra
  5. Tesařová Renata
  6. Toman Aleš
  7. Vonásek Jan

 

 
Ročník IV. D – Strojírenská technologie

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Bulínová Olga
  2. Dlouhý Jiří
  3. Fišer Karel
  4. Habertizelová Jana
  5. Hanečák Martin
  6. Hybrant Miloš
  7. Jindrová Lenka
  1. Jirková Jitka
  2. Kotrč Jan
  3. Kubištová Helena
  4. Linhartová Iva
  5. Locker Pavel
  6. Mrázková Ladislava
  7. Plecitá Lenka
  1. Pohludek David
  2. Suldovská Pavla
  3. Synek Petr
  4. Šebík Karel
  5. Šťastná Radka
  6. Vodička Miloslav
  7. Zámečník Miroslav

 

 

2,163x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes