Maturitní ročníky 1982

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Bedřich PAŘÍZEK
  1. Balík Vladimír
  2. Bartoš Michal
  3. Cimburek Libor
  4. Cwiertka Jindřich
  5. Čaj Ivan
  6. Dvořák Jindřich
  7. Eliášek Slavomír
  8. Hejna Libor
  9. Herák Ivan
  10. Chlumecký Milan
  1. Jareš František
  2. Jirásko Pavel
  3. Jubánek Petr
  4. Košař Zdeněk
  5. Macháček Bohumil
  6. Marchevka Karel
  7. Mašek Roman
  8. Motejlek Pavel
  9. Neuberger Karel
  10. Palowski Erich
  1. Přívora Petr
  2. Staňo Milan
  3. Střeška Jaroslav
  4. Šalka Ivan
  5. Štefan Milan
  6. Šefčík Pavel
  7. Švejnoha Jindřich
  8. Vacek František
  9. Vokáč Jiří

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Ing. Stanislav MELICHAR
  1. Cagáň Miroslav
  2. Císařová Irena
  3. Černohorský Milan
  4. Černohorský Petr
  5. Červinka Oldřich
  6. Damborský Jaroslav
  7. Fischer Zdeněk
  8. Hlaváč Matěj
  9. Janoušková Ivana
  1. Klasnová Šárka
  2. Krotilová Ivana
  3. Kroužek František
  4. Lammel Břetislav
  5. Levý Petr
  6. Pištěková Ivana
  7. Pokorný Jiří
  8. Procházková Věra
  9. Ouhrabka Vratislav
  1. Rybář Petr
  2. Součková Alena
  3. Šibrava Vladimír
  4. Škvára František
  5. Škrabalová Jarmila
  6. Šrajnová Štěpánka
  7. Šteiger Zdeněk
  8. Vilím Tomáš
  9. Vlček Vlastimil

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Milan FALC
  1. Beňo Ivan
  2. Beran Petr
  3. Berg Jiří
  4. Burian Jaroslav
  5. Císař Josef
  6. Csaplár Josef
  7. Čepelák Josef
  8. Černý Jiří
  9. Divišová Vladimíra
  10. Dlouhý Miloš
  11. Eisenreich Jiří
  1. Fišer Josef
  2. Hacaperka Josef
  3. Hemmer Jan
  4. Hloušek Josef
  5. Hodaň Milan
  6. Kardová Ivana
  7. Koudelová Alena
  8. Krausová Helena
  9. Kulovaná Lenka
  10. Kuna Libor
  11. Mareš Petr
  1. Milcová Jaroslava
  2. Nováková Věra
  3. Pilecká Marcela
  4. 4. Pop Miloš
  5. Sirotková Ivana
  6. 6. Stránská Hana
  7. Šedivá Jana
  8. Tuháčková Eva
  9. Vošahlíková Ilona

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Jan ŠVANDRLÍK
  1. Belej František
  2. Herink Miloš
  3. Hrebík Marian
  4. Ježek Milan
  5. Jícha Pavel
  6. Káčerek Pavel
  7. Kadlec Tomáš
  8. Kopička Zdeněk
  9. Koš Petr
  10. Křivánek Václav
  11. Macháček Pavel
  1. Neužil Pavel
  2. Novák Jaroslav
  3. Páv Jaroslav
  4. Roškot Jiří
  5. Sobotka Josef
  6. Sojka Pavel
  7. Syblík Vladimír
  8. Šaněk Martin
  9. Šíd Jan
  10. Šimek Vladimír
  11. Švarc Pavel
  1. Tlučhoř Richard
  2. Ureš Milan
  3. Valta Josef
  4. Velfl Luboš
  5. Vondra Milan
  6. Vondráček Milan
  7. Vondrášek Jaroslav
  8. Voříšek Jiří
  9. Zemek Svatopluk
  10. Žigmund Marián

 

 

2,010x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes