Maturitní ročníky 1981

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Dana BENEŠOVÁ
  1. Císař Petr
  2. Horký Jiří
  3. Hron Petr
  4. Huml Vladimír
  5. Jaroš Josef
  6. Ječmen Jaroslav
  7. Jech Jaroslav
  8. Kortan Luboš
  1. Kozel Bedřich
  2. Kraus Pavel
  3. Maňovský Daniel
  4. Milanovský Radek
  5. Popov Jindřich
  6. Prudký Vlastimil
  7. Pulec Karel
  8. Růžička Milan
  1. Smolík Václav
  2. Svoboda Vladimír
  3. Štěch Zdeněk
  4. Trejbal František
  5. Voksa Josef
  6. Zachrdla Jan
  7. Zachrdla Jiří

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Ing. Stanislav MELICHAR
  1. Balada Jan
  2. Bartůněk Libor
  3. Bezděková Alena
  4. Břízová Marie
  5. Coufal Milan
  6. David Jiří
  7. Dinov Ignát
  8. Ďurmek Štefan
  9. Frank Jan
  10. Heczko Eduard
  1. Hlavín Petr
  2. Ivánek Přemysl
  3. Koňaříková Pavla
  4. Krist Petr
  5. Křivánek Jiří
  6. Matouš Jiří
  7. Mizerák Leoš
  8. Mráz Zdeněk
  9. Rapant Jan
  10. Richter Petr
  1. Řezaninová Jana
  2. Soukup Jarmil
  3. Sučko Andrej
  4. Šmůla Rudolf
  5. Tuháček Petr
  6. Ujfaluši Petr
  7. Wurm Tomáš
  8. Zigmundová Jana

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Anlaufová Jitka
  2. Arazim Vladimír
  3. Abrahám Oldřich
  4. Archman Zdeněk
  5. Bacík Pavel
  6. Balcarová Helena
  7. Beran Josef
  8. Berkovec Pavel
  9. Blachowiczová Šárka
  10. Čapková Blanka
  11. Čejková Ivana
  1. Čmelíková Ivana
  2. Deml Radovan
  3. Fencl Milan
  4. Gablovský Petr
  5. Gavláková Anna
  6. Grégrová Ilona
  7. Haveldová Olga
  8. Hejduk Petr
  9. Hejl Radek
  10. Hnátová Marcela
  11. Hodík Pavel
  1. Chladová Marcela
  2. Chlumecká Miroslava
  3. Ječmínková Jitka
  4. Jurásková Anna
  5. Karpíšková Lenka
  6. Koutová Alena
  7. Kubíková Dagmar
  8. Mareš Martin
  9. Moulis Bohuslav
  10. Soukeník Jaromír
  11. Vinař Miroslav

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Milada JOUZOVÁ
  1. Černohorský Josef
  2. Homza Anatolij
  3. Chvátal Pavel
  4. Káda Jaromír
  5. Kasík Zdeněk
  6. Klár Jiří
  7. Knopf Tomáš
  8. Kopecký Jiří
  9. Kopp Stanislav
  1. Kot Miloslav
  2. Kotelenský Milan
  3. Krajč Silvestr
  4. Krákora Tomáš
  5. Kuchařová Pavlína
  6. Melicharová Petra
  7. Pečárková Miloslava
  8. Pitráková Ivana
  9. Podzimková Jana
  1. Pourová Irena
  2. Sobotková Dana
  3. Souhradová Miroslava
  4. Soutorová Alena
  5. Šedivá Dagmar
  6. Škrabalová Olga
  7. Šťastná Jaroslava
  8. Trčková Marie
  9. Týrová Ivana

 

 

Ročník IV. SC – Strojírenství

Třídní: Ing. Milan FALC
  1. Chlebna Milan
  2. Lomoz Antonín
  3. Mácha Václav
  4. Mašek Jaroslav
  5. Mašek Jiří
  6. Melichar Vladimír
  7. Morávek Miloš
  8. Mraček Karel
  9. Nejedlý Jiří
  10. Petrášek Petr
  11. Pos Vladimír
  1. Příhoda Josef
  2. Řehka Josef
  3. Schneider Luboš
  4. Simr Milan
  5. Spousta Jiří
  6. Stoll Petr
  7. Surových Oldřich
  8. Šafanda Jiří
  9. Ščevík Jan
  10. Ševců Josef
  11. Šindelář Jaroslav
  1. Šlajer Václav
  2. Štěpán Zdeněk
  3. Švarc Karel
  4. Touš Petr
  5. Veselka Miroslav
  6. Viktora Zdeněk
  7. Vogeltanz Pavel
  8. Vyštein Jaroslav
  9. Wohlrab Vladimír

 

 

2,077x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes