Maturitní ročníky 1970

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Bedřich PAŘÍZEK
  1. Boháč Jaroslav
  2. Doležalová Alena
  3. Dvorská Vlasta
  4. Hodoušková Olga
  5. Holečková Marie
  6. Hrudková Alena
  7. Kaiser Stanislav
  8. Kokešová Jaroslava
  9. Kot Bohumil
  1. Krejzarová Miluše
  2. Míková Zdeňka
  3. Nesvedová Jiřina
  4. Posledníková Ludmila
  5. Ročňák Pavel
  6. Rychtera Vlastimil
  7. Simonides František
  8. Soukup Josef
  9. Staněk Vratislav
  1. Svobodová Zdenka
  2. Šáchová Věra
  3. Štěpánová Věra
  4. Švejnoha Bohumil
  5. Těhle Václav
  6. Vacková Marcela
  7. Zelenková Věra

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Maria ZUBALÍKOVÁ
  1. Baladránová Zdenka
  2. Boreš Bohumil
  3. Beberová Eva
  4. Hlinková Věra
  5. Chramosta Jiří
  6. Jenšíková Hana
  7. Kaprál Karel
  8. Kembický Zdeněk
  9. Kněz Miloslav
  10. Krňanský Václav
  11. Křížová Marie
  12. Kuzková Anna
  1. Lusk Karel
  2. Mandelová Jelena
  3. Matějka Václav
  4. Matouš Břetislav
  5. Mužík Václav
  6. Mwangi Maribe Elisaphan
  7. Němotová Hana
  8. Pelcová Milena
  9. Propiusová Věra
  10. Příkazský Vít
  11. Romová Miloslava
  12. Rozhonová Vlasta
  1. Řezníček Josef
  2. Sixl Karel
  3. Studený Tomáš
  4. Uriková Marie
  5. Válek Miroslav
  6. Veselý Pavel
  7. Vokurka Karel
  8. Volf Pavel
  9. Zelená Libuše
  10. Santholzer Robert

 

 

Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Milada JOUZOVÁ
  1. Alešová Anna
  2. Balíková Dana
  3. Bílková Marie
  4. Bláhová Jaroslava
  5. Brož Miloš
  6. Brynda Jarmil
  7. Hájek František
  8. Hlušičková Dagmar
  9. Kollárová Marie
  10. Kopřivová Viktorie
  11. Kordinová Milada
  1. Králová Jana
  2. Kříček František
  3. Lánská Alena
  4. Nuslová Jiřina
  5. Paul Antonín
  6. Pecka Antonín
  7. Plecitá Lenka
  8. Randák Jan
  9. Sedláčková Jana
  10. Slancová Stanislava
  11. Soběslavská Marie
  1. Srp František
  2. Stočesová Dagmar
  3. Šedivá Ladislava
  4. Šimková Marie
  5. Štrof Jaroslav
  6. Trčková Marie
  7. Vacková Marie
  8. Vandasová Jarmila
  9. Veselý Pavel
  10. Vinš Miroslav

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Bláha Jiří
  2. Bíza Václav
  3. Břenda Jan
  4. Burian František
  5. Bůzek Josef
  6. Cafourek Karel
  7. Čapek Miroslav
  8. Český Jiří
  9. Dlouhý Josef
  10. Eder Oldřich
  11. Gavalec Igor
  12. Havlina Josef
  13. Havlík Vladislav
  14. Hroník František
  1. Ježek Jaroslav
  2. Karas Stanislav
  3. Kočárek Vladimír
  4. Kortus Lubomír
  5. Lener Jaroslav
  6. Lepič Josef
  7. Loučka Miroslav
  8. Maňas Vladislav
  9. Mandovec Zdeněk
  10. Marek Karel
  11. Mašek Pavel
  12. Matějka Stanislav
  13. Mazač Radomil
  14. Medal Miroslav
  1. Medek Josef
  2. Mrázek Ladislav
  3. Mrázek Jan
  4. Nesvadba Miloš
  5. Pavlíček Josef
  6. Pitner Vladimír
  7. Polívka Josef
  8. Sadílek Karel
  9. Sauer Pavel
  10. Schořovský Milan
  11. Shrbený Jiří
  12. Smola Jiří
  13. Škarda Miloslav

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Dagmar PŘEROVSKÁ
  1. Anderle Jan
  2. Bohůnková Věra
  3. Havránková Dagmar
  4. Hypšová Blanka
  5. Chlumecká Eva
  6. Karasová Blanka
  7. Kohout Petr
  8. Kropáčová Marie
  9. Krsňák Roman
  10. Majerechová Miluše
  11. Milcová Marie
  12. Pecková Václava
  13. Růžičková Danuše
  14. Růžičková Jaroslava
  1. Říhová Iva
  2. Sirotek Josef
  3. Skála Vladimír
  4. Sklenářová Marta
  5. Soukup Jaroslav
  6. Stehlík Josef
  7. Suchopár Josef
  8. Sýkora Jaromír
  9. Šimánek Václav
  10. Šilhanová Ludmila
  11. Šmíd Emanuel
  12. Štefan Karel
  13. Taška Břetislav
  14. Vácha Milan
  1. Vašků Oldřich
  2. Vlach Jiří
  3. Vonášek Karel
  4. Vohanka Jiří
  5. Vondrák Jaroslav
  6. Zevel Ladislav
  7. Zvonarov Miroslav
  8. Žáček Ladislav
  9. Žák Milan
  10. Žaloudek Karel
  11. Žůček Jindřich
  12. Štochlová Marie

 

 

1,993x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes