Maturitní ročníky 1962

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Běloch Jan
  2. Brabec Antonín
  3. Brett Jaromír
  4. Dušek Jiří
  5. Franěk Václav
  6. Hlaváček Jan
  7. Holeček Petr
  8. Hromádka Miloslav
  9. Chlumecký Josef
  1. Jůda Zdeněk
  2. Káš Vojtěch
  3. Kouba Jiří
  4. Kruba Jaroslav
  5. Luks Josef
  6. Malík Miroslav
  7. Melichar Pavel
  8. Petřina Oldřich
  9. Pěnička Zdeněk
  1. Skuhrovec Otto
  2. Slunečko Josef
  3. Stočes Karel
  4. Suchý Rudolf
  5. Šmíd Jiří
  6. Trázník František
  7. Vacek František
  8. Veinert Jiří
  9. Vlk Ivo

 

 

Ročník 4.B – Dobývání ložisek rudných

Třídní: František PŘEROVSKÝ
  1. Beran Antonín
  2. Bernard Josef
  3. Bucek Bedřich
  4. Dušejovský Čestmír
  5. Hájek Josef
  6. Herold Stanislav
  7. Ježek Václav
  8. Kapic Bohuslav
  1. Kleindienst Bohumil
  2. Krejčí Zdeněk
  3. Lis Jaroslav
  4. Lukáš Zdeněk
  5. Mašek Václav
  6. Motejl Vladimír
  7. Novák Petr
  8. Osner Zdeněk
  1. Paleček Josef
  2. Paur Jindřich
  3. Popelka Petr
  4. Sláma Karel
  5. Štandera Vratislav
  6. Trůka Jan
  7. Vondrášek Miroslav
  8. Zrostlík Zdeněk

 

 

4.G – Geologie

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Barborková Eva
  2. Beran Milan
  3. Bělský Jan
  4. Branda Alexandr
  5. Čeleda Radvan
  6. Dragounová Milada
  7. Drožová Jaroslava
  8. Effenberg Radoslav
  9. Holák Jan
  10. Hora Milan
  11. Hozda Vladimír
  12. Ježek Bohumil
  13. Jílková Jana
  14. Kolářová Zlatuše
  1. Kolman Lubomír
  2. Kříž Jaroslav
  3. Mikulenka Jiří
  4. Müller Luděk
  5. Ochman Václav
  6. Pátková Martina
  7. Prokop Vladimír
  8. Přemyslovský Ivan
  9. Příhoda Jiří
  10. René Miloš
  11. Rys Ludvík
  12. Skokov Jaroslav
  13. Spudil Jiří
  14. Staník Evžen
  1. Stemberk Josef
  2. Svoboda Jiří
  3. Šturmová Hana
  4. Štych Karel
  5. Šustr Zdeněk
  6. Tesař Josef
  7. Urbanová Hana
  8. Vlček Václav
  9. Votoček Robert
  10. Zeman Vojtěch
  11. Žbánek Jan
  12. Žid Josef

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. HOR – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Bejček Jan
  2. Blahna Jiří
  3. Gec Jiří
  4. Koželuh Vlastimil
  1. Schneeberg Zdeněk
  2. Směšný Alois
  3. Svoboda Alois
  4. Šolar Miroslav
  1. Trojan Vladislav
  2. Vávra Josef

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. ELE – Důlní elektromechanika a důlní mechanizace

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Belej František
  2. Doležal Josef
  3. Cikler Zdeněk
  4. Červenka Milan
  5. Diart Karel
  6. Dušková Antonie
  7. Enenkel Jiří
  1. Fiřt Jiří
  2. Horniš Stanislav
  3. Makovec Zdeněk
  4. Míka Jaroslav
  5. Míka Karel
  6. Sirotková Marie
  7. Švecký Jiří
  1. Ureš Miloslav
  2. Vršecký Václav
  3. Zahout Karel
  4. Žlutický František

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 5. DS – Dobývání ložisek rudných

Třídní: František PETRLÍK
  1. Andrle Jiří
  2. Fous Václav
  3. Hampl Zdeněk
  4. Hudec Vlastimil
  5. Hejna Miloslav
  1. Kaňovský František
  2. Lisý Zdeněk
  3. Lutovský Josef
  4. Mareš Vladimír
  5. Nesveda Karel
  1. Průša Mojmír
  2. Šmídl Bohuslav
  3. Štěpán Karel
  4. Šilhavý Josef
  5. Treybal Vladimír

 

 
EXTERNÍ STUDIUM: Geologie

  1. Bošková Vlasta
  2. Bernal Miroslav
  3. Bříza Jiří
  4. Demanková Věra
  5. Duroň František
  6. Fiala Stanislav
  7. Handlířová Marie
  1. Koubek Roman
  2. Malásková Věra, Ing.
  3. Musílek František
  4. Matoulek Miroslav
  5. Nosál Miloslav
  6. Přibyl Josef
  7. Stager Vladimír
  1. Šefl Jiří
  2. Švirák Jaroslav
  3. Trakal Stanislav
  4. Tyl Ivo, Ing.
  5. Veselý František

 

2,106x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes