Republikové finále v silovém čtyřboji

Ve dnech 6. – 7.4. 2017 se v Karviné uskutečnilo republikové finále v silovém čtyřboji, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy ve složení: Matouš Lachman 4.PA,  Dominik Bureš 4.SP a Jan Cimburek 3.PA.

IMG_20170406_155944

Na republikové finále jsme odjížděli plni očekávání a s velkými ambicemi neboť v našich silách bylo umístit se na stupních vítězů. Bohužel po nepřesvědčivých výkonech Dominika Bureše a  Jana Cimburka, kteří podali své výkony v součtu všech disciplín hluboko pod své možnosti, se umístilo naše družstvo  až na devátém místě z šestnácti družstev.

Jen výkon Matouše Lachmana nás potěšil. Matouš se dvakrát umístil na druhém místě v jednotlivých disciplínách a to v bench pressu výkonem 50 opakování a ve vznosech výkonem 43 opakování.

IMG_20170407_132558

Nezbývá, než postupně připravit nové družstvo na tuto soutěž, protože dva z tříčlenného družstva jsou žáci čtvrtého ročníku a doufat, že se nám bude příště dařit lépe.

IMG_20170322_121352 (1)

Jan Cimburek   Dominik Bureš   Matouš Lachman

237x celkem (od 6.12.2013), 4x dnes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free