Zájezd na Bayern Mnichov


Dne 26. 10. 2010 se chlapci příbramské průmyslovky zúčastnili zájezdu na fotbalové utkání BAYERNU MNICHOV. Byla to cena za vítězství ve Středočeském fotbalovém poháru.

Na zápas ligového poháru mezi BAYERNEM MNICHOV a WERDEREM BRÉMY jsme do ALLIANZ ARÉNY dorazili o dvě hodiny dříve a již v tuto dobu bylo v hledišti mnohem více lidí, než u nás chodí na ligové zápasy. Než-li zápas začal, aréna byla zcela zaplněna. Sešlo se přes 64 000 fandů nejen fotbalové ikony, ale i výborného fotbalu. Atmosféra, kterou byla hala nasáknuta, ihned přeskočila i na nás a tak jsme skandovali a fandili i my. Než jsme se nadáli, zápas skončil. Pro nás nebyl důležitý výsledek, ale pocit, jak krásně v příjemném prostředí se dají strávit skoro dvě hodiny. Co nás ještě více překvapilo bylo to, že takové množství lidí během chvíle vyprázdnilo stadion a za chvíli i všechna parkoviště byla prázdná.

Teď už nám zbývají pouze krásné vzpomínky na ALLIANZ ARÉNU a její atmosféru. Snad někdy příště, možná příští rok. To bychom museli pohár zase vyhrát. Motivaci k tomu máme dost velikou. Nakonec není vyloučeno, že některý z kluků,kteří středočeský pohár vyhráli, bude za Bayern hrát, a tak si už teď mohl splnit kousek svého snu.