Škola doporučená zaměstnavateli

 

Dne 4.11. 2019 se uskutečnila konference v obnovených Pražských lázních v sousedství Úřadu vlády ČR s programem týkajícím se odborného vzdělávání ve Středočeském kraji. Několik příspěvků zaznělo od nejvýznamnějších a největších zaměstnavatelů v našem regionu. Hlavním tématem pak byla perspektiva a vývoj odborných, technických profesí ve smyslu předpokládaného vývoje směrem k automatizaci, elektronizaci a robotizaci a jeho porovnání se současným stavem a nabídkou. Několik příspěvků zaznělo od zástupců vysokého technického školství.

Součástí konference bylo předání výsledků ankety nejvýznamnějších zaměstnavatelů spolu s oceněním středních škol, které jsou těmito subjekty vnímány jako školy, které dodávají na trh nejkvalitnější absolventy.

Naše škola se pak umístila na třetím místě ve Středočeském kraji. Po druhém místě z loňského roku je potěšující, že výsledky vzdělávání v našich oborech jsou takto opakovaně vysoce hodnoceny odbornou veřejností i našimi sociálními partnery.

19-11-12-Kraj 2místo-male
 

19-11-12-Kraj 2místo-male

1,030x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free