Maturitní ročníky 1960

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel ODSTRČIL
  1. Brečka Milan
  2. Dongusta Karel
  3. Ficek Karel
  4. Fišer Zdeněk
  5. Harlass František
  6. Havelka Karel
  7. Hladovec Miroslav
  8. Hnízdil Miroslav
  9. Hrubý Pavel
  10. Janout Milan
  11. Jirásek Jaroslav
  12. Kafka Karel
  1. Karmazín Zdeněk
  2. Klikar Jan
  3. Kočandrle Jaroslav
  4. Mach Josef
  5. Míka František
  6. Pechlát Rudolf
  7. Pešl Vladimír
  8. Podlena Pavel
  9. Přibyl Jiří
  10. Růžička Jiří
  11. Řezáč Pavel
  12. Saksl Jaroslav
  1. Siblík Pavel
  2. Slepička František
  3. Spěvák Jindřich
  4. Sýkora Karel
  5. Syrový Jiří
  6. Šrajn Jan
  7. Šťastný Pavel
  8. Štěpánek Jan
  9. Verner Miloslav
  10. Veselý František
  11. Vítek Zdeněk
  12. Zítek Vratislav

 

 

Ročník 4.B – Úprava nerostných surovin

Třídní: Karel KAŠPAR
  1. Dušek Václav
  2. Hajná Věra
  3. Hampl Adolf
  4. Handl Josef
  5. Hořejší Eva
  6. Hrabák Václav
  7. Hyspecký Jaroslav
  8. Jeřábek Antonín
  9. Jilma Vladimír
  1. Kotner Václav
  2. Kovář Josef, Dr.
  3. Mik Jiří
  4. Mlynařík Karel
  5. Mundlová Božena
  6. Nelibová Danuše
  7. Novák František
  8. Plavcová Stanislava
  9. Podlaha Josef
  1. Salaquardová Květa
  2. Stránský Petr
  3. Šíp Jiří
  4. Šobíček Zdeněk
  5. Šolc Karel
  6. Šváb Josef
  7. Vopička Jan
  8. Zděnovec Jaroslav

 

 

Ročník AK 2. – Hornicko – ekonomický

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Andrejkiv Bohdan
  2. Bílek František
  3. Důla Bedřich
  4. Hanzlík Jiří
  5. Horák Ivo
  6. Jančovič Milan
  7. Jeník Jaroslav
  8. Juříček Vladimír
  9. Kadlec Václav
  10. Klasna Oldřich
  1. Klauda Josef
  2. Koucký Antonín
  3. Maršík Ladislav
  4. Matuška Bedřich
  5. Muzika Libor
  6. Novický Jiří
  7. Peroutka Vladimír
  8. Procházka Pavel
  9. Schildner Jan
  10. Sládeček František
  1. Soukup Jiří
  2. Stejskal Josef
  3. Šíp Karel
  4. Šlemr Emanuel
  5. Šturc Jaroslav
  6. Šulc Miloš
  7. Vitouš Zdeněk
  8. Vondrák Jan
  9. Winter Karel
  10. Zíka Zdeněk

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. HOR – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Josef CERMAN
  1. Bicera Miroslav
  2. Cvach Emil
  3. Folta Karel
  4. Kordule Václav
  1. Levíček Josef
  2. Otrusina Stanislav
  3. Ing.Papík Miroslav
  4. Pernice Jaroslav
  1. Pospíšil Jiří
  2. Sosík Miroslav
  3. Šmíd Josef
  4. Thienel Miroslav

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. STR – Strojírenství

Třídní: Ing. Vladimír MARTÍNEK
  1. Brabes Jan
  2. Dietrich Pavel
  3. Kolář Jaroslav
  4. Moudrý Vladimír
  1. Novotný František
  2. Růžička Milan
  3. Synek František
  4. Šmíd Ladislav
  1. Trpálek Jaroslav
  2. Vytejček Antonín
  3. Zálabský Miroslav
  4. Závěšický Jaroslav

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. STV – Stavební

Třídní: Ing. Vítězslav VAUMUND
  1. Froulíková Jaromíra
  2. Hrach Jaroslav
  3. Kašpar Stanislav
  1. Kubeček Josef
  2. Mráz Karel
  3. Štrumfa Josef
  1. Vlach Karel
  2. Svátek Oldřich
  3. Záruba Jindřich

 

1,847x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes