Maturitní ročníky 1959

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel ODSTRČIL
  1. Bastl Jaroslav
  2. Bednařík Petr
  3. Bláha Václav
  4. Čížek Jan
  5. Dvořák Pavel
  6. Guzek Karel
  7. Hlušička Václav
  8. Kašpar Pavel
  9. Košťálek Eduard
  10. Laibl Pavel
  11. Němeček Miroslav
  12. Picek Miroslav
  13. Rajtmajer Stanislav
  1. Říha František
  2. Suttner Stanislav
  3. Svoboda Jiří
  4. Šrajer Václav
  5. Švarc Jaroslav
  6. Vyleťal Petr
  7. Bednář Bohumil
  8. Čížek František
  9. Černý Václav
  10. Drtina Pavel
  11. Hanusek Vilém
  12. Havelka Josef
  13. Havelka Miloslav
  1. Holý Jiří
  2. Huml Jaroslav
  3. Kollert Petr
  4. Kosán Miloslav
  5. Kotlář Otakar
  6. Kubát Václav
  7. Liška Vladimír
  8. Maurenc Stanislav
  9. Šálek Bohuslav
  10. Vohradský Václav
  11. Zámečník Bohumír

 

 

Ročník 4.B – Úprava nerostných surovin

Třídní: Ing. Viliam BERNÁTH
  1. Brabec František
  2. Bruthansová Ludmila
  3. Bukovský František
  4. Fišerová Anna
  5. Hacaperková Jiřina
  6. Hesová Marie
  7. Jásek Jiří
  8. Ježek Josef
  1. Kola Jan
  2. Martínek Josef
  3. Meloun Josef
  4. Muzikář Vladislav
  5. Novotný Jan
  6. Rajdlová Zdeňka
  7. Ronová Olga
  8. Soukupová Marie
  1. Straka Jan
  2. Svoboda Jan
  3. Šeflová Dana
  4. Tloušť Vojtěch
  5. Vodička Vladislav
  6. Wágnerová Ludmila
  7. Zollmann Pavel

 

 

Ročník AK 2. – Hornicko – ekonomický

Třídní: Ing. František OBR
  1. Bádal Miloš
  2. Bartoš Vladimír
  3. Braun Bohdan
  4. Čech Jan
  5. Hurt Josef
  6. Hušek Josef
  7. Chlupáček Milan
  8. Krutský Otomar
  1. Laibl Jan
  2. Mirošovský Miroslav
  3. Mudra Jaroslav
  4. Petrus Svatopluk
  5. Petrus Václav
  6. Polášek Milan
  7. Pospíšil Jaroslav
  8. Rožánek Zdeněk
  1. Svoboda Jan
  2. Ungr Zdeněk
  3. Urválek Jan
  4. Verner František
  5. Vošahlík František
  6. Zelinger Ondřej
  7. Žák Libor
  8. Žižka Ivo

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: ročník 5. – Strojírenství

Třídní: Karel ŘEZÁČ
  1. Hahn Josef
  2. Hejlík Václav
  3. Hlinovský Jiří
  4. Klimt Josef
  1. Kuba Václav
  2. Liebner Jiří
  3. Machuta Jiří
  4. Novotný Miloslav
  1. Strach Václav
  2. Venkrbec Ladislav
  3. Horák Stanislav

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Dobývání ložisek rudných

  1. Benda Oldřich
  2. Brodil Ladislav
  3. Brůha Václav
  4. Černý Miloslav
  1. Duben Vladimír
  2. Hanzelík František
  3. Jarčík Jiří
  4. Jeníček František
  1. Němeček Jiří
  2. Neufuss Ladislav
  3. Kvapil Jiří
  4. Škoda Rudolf

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Úprava nerostných surovin

  1. Brožová Marie
  2. Chmela Milan
  3. Kovář Josef, Dr.
  4. Kubišta Bohumil
  1. Kuchař Jan
  2. Novák Arne, Ing.
  3. Petrusová Marie
  4. Rosa Jaroslav
  1. Smiřinský Jiří
  2. Vavroušek Vladimír
  3. Žikeš Rudolf

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Hornicko-ekonomický

  1. Beneš Vlastimil
  2. Dlask Zdeněk
  3. Černoch Vladimír
  4. Husák Miloš
  1. Koubová Božen
  2. Macek Bohuslav
  3. Machander Vladimír
  4. Marek Zdeněk
  1. Nový Václav
  2. Pavelka Stanislav
  3. Servín Jaroslav
  4. Štofl Karel

1,782x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes