Maturitní ročníky 2014

Ročník IV. EA – Počítačové technologie

Třídní: Ing. Josef Řehout
  1. Burian Vojtěch
  2. Černý David
  3. Dražan David
  4. Havrlík Matouš
  5. Hrušťák David
  6. Jandík Michal
  7. Kopecký Vít
  8. Koupý Tomáš
  1. Kožmín Petr
  2. Krameš Ondřej
  3. Kyttler Lukáš
  4. Lebeda Miroslav
  5. Matějka Tomáš
  6. Podlaha Tomáš
  7. Pokorný Marek
  8. Rákosník Tomáš
  1. Sekanina Jakub
  2. Sirotek Marek
  3. Strnad Radek
  4. Špína Petr
  5. Vávra Petr
  6. Veselý Jan
  7. Zikán Jan

 

 

Ročník IV. EB – Počítačové technologie

Třídní: Ing. Klusal Rudolf
  1. Bína Pave
  2. Bureš František
  3. Együd Martin
  4. Kalina Jakub
  1. Kunz David
  2. Murárik Martin
  3. Šedivý Pavel
  4. Špička Miloš
  1. Vaněček Karel
  2. Veruňák Pavel

 

 

Ročník IV. PA – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Eva Turská
  1. Fencl Adam
  2. Fencl Ondřej
  3. Filip Matyáš
  4. Hanák Martin
  5. Hnízdil Micha
  6. Klobouček Vladislav
  7. Kloud Martin
  1. Kratochvíl Adam
  2. Kurucz Mikuláš
  3. Kutil Martin
  4. Landsmann Oliver
  5. Luks Štěpán
  6. Mašek Jan
  7. Mora Filip
  1. Novák Tomáš
  2. Pergl David
  3. Pilík Václav
  4. Pojer Karel
  5. Seidel Radek
  6. Stránský Michal
  7. Škuta Matěj

 

 

Ročník IV. PB – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Václava Čápová
  1. Bažant Filip
  2. Hartman Michael
  3. Hašková Barbora
  4. Janeček Martin
  5. Janoušek Jan
  6. Junek Tomáš
  7. Junková Aneta
  1. Krejča Vratislav
  2. Krušina Daniel
  3. Kříž Jakub
  4. Novák Marcel
  5. Rojík  Miroslav
  6. Sláma Jiří
  7. Strnad Roman
  1. Strnadová Kateřina
  2. Štefanová Anna
  3. Švehlová Jessica
  4. Tlučhoř Tomáš
  5. Vnenková Diana
  6. Vodenka Tomáš

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: PaeDr. Marie Mrvíková
  1. Čížek Milan
  2. Nguyen Quang Hung
  3. Marek Tomáš
  4. Marhoul Micha
  1. Novák Petr
  2. Novotný Adam
  3. Pěkník Nicolas
  4. Porvich Martin
  1. Razima Martin
  2. Trčka Jan
  3. Zych Jakub

 

 

 

3,053x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes