Maturitní ročníky 2013

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef Novotný
  1. Bauer Tomáš
  2. Bláha Filip
  3. Císař Zdeněk
  4. Čáp Vojtěch
  5. Doležal David
  6. Horváth Ondřej
  7. Chytil Jan
  1. Jandík Michal
  2. Janouch Milan
  3. Krákora Ondřej
  4. Mastný Lukáš
  5. Pančík Radek
  6. Sobotka Michal
  7. Stehlík Radim
  1. Stejskal Viktor
  2. Strama Jakub
  3. Sůsa David
  4. Šimandl Matěj
  5. Šťastný Zdeněk
  6. Vávra Filip

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Karel Hostička
  1. Andrášek Petr
  2. Barda Petr
  3. Červený Jakub
  4. Dragoun Luboš
  5. Fencl Vít
  6. Grunt Martin
  1. Jílek Tomáš
  2. Kováč Jakub
  3. Muchna Petr
  4. Němeček Lukáš
  5. Nepivoda Tomáš
  6. Piskáček Jakub
  1. Reindl Filip
  2. Rozsypal Michal
  3. Vinohradský Patrik
  4. Voltr Stanislav
  5. Vonka Jan
  6. Zámečník Dušan

 

 

Ročník IV. PA – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Václav Svoboda
  1. Beranová Vendula
  2. Černá Zuzana
  3. Gína Radek
  4. Glogar Petr
  5. Herold Martin
  6. Janoušek Ondřej
  7. Karda Martin
  1. Kortán Jakub
  2. Korytář František
  3. Křížová Jana
  4. Mašek Lukáš
  5. Mátl Roman
  6. Mráz Jakub
  7. Pohludková Veronika
  1. Skalníková Barbora
  2. Sláma Jiří
  3. Sýkorová Nikola
  4. Šimonek Lukáš
  5. Šindelář Jan
  6. Šprungl Štěpán
  7. Váně Jakub

 

 

Ročník IV. PB – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Ivana Hanzíková
  1. Bartoň Marek
  2. Buchalová Kateřina
  3. Čížková Jana
  4. Fejtová Markéta
  5. Havel David
  6. Hlaváček Michal
  1. Hošková Barbora
  2. Klindera Pavel
  3. Komínek Tomáš
  4. Kratochvíl Radek
  5. Makovinský Ondřej
  6. Pham Ngoc Son
  1. Procházková Veronika
  2. Sekyrka Pavel
  3. Viták Jiří
  4. Weigertová Kristýna

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Jaroslav Dražan
  1. Černý Richard
  2. Dušek Jan
  3. Hanus Jiří
  4. Jandus Michal
  5. Jelínek Lukáš
  6. Klemš Tomáš
  7. Kocna Jan
  1. Kroc Marek
  2. Kuchař Jindřich
  3. Melichar Milan
  4. Moc Ladislav
  5. Novák David
  6. Peter Jan
  7. Procházka Tomáš
  1. Stehlík Lukáš
  2. Šmatlák Václav
  3. Štěrba David
  4. Vočka Marek
  5. Šurina Michal
  6. Valchář Martin
  7. Zettlitzer Josef

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.H2 – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Dyba Pavel
  2. Falcník Ondřej
  3. Fiala Dušan
  4. Jakubec Jaroslav
  5. Jiráček Pavel
  6. Klusoň Jan
  1. Kulman Milan
  2. Kunc Miroslav
  3. Macoun Ladislav
  4. Mejzlík Pavel
  5. Novák Jan
  1. Novotný Tomáš
  2. Roth Josef
  3. Štumpour Martin
  4. Švagr Milan
  5. Vyhlídal Jiří

 

 

2,878x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes