Maturitní ročníky 2012

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Mgr. Tomáš Sláma
  1. Bělohradský Martin
  2. Boukal Jan
  3. Hájek David
  4. Knopf Martin
  5. Koula Ondřej
  6. Froněk Michal
  7. Lipka Martin
  8. Lisa Tomáš
  1. Máder Jakub
  2. Mezera Michal
  3. Prokeš Jakub
  4. Roček Michal
  5. Roubíček Marek
  6. Smetana Jiří
  7. Soukup Milan
  8. Štěpnička Pavel
  1. Trhlík Tomáš
  2. Troller Vojtěch
  3. Vokáč Jiří
  4. Vyskočil Jakub
  5. Weiss Gustav
  6. Zvolenský Martin

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Mgr. Roman Vácha
  1. Brettl Milan
  2. Fejtl Ondřej
  3. Filip Josef
  4. Fous Tomáš
  5. Hes Petr
  6. Hrudka Václav
  7. Jámečný Marcel
  8. Jarolímek Jakub
  1. Kostka Jan
  2. Kraft Pavel
  3. Kyselý Petr
  4. Mašata Marek
  5. Molec Vojtěch
  6. Motyka Josef
  7. Muláčková Nikola
  8. Muzika Martin
  1. Pražák Vladimír
  2. Punčochář Daniel
  3. Sirotek Antonín
  4. Sirotek Radek
  5. Sladkovský Vladimír
  6. Steinbach Martin
  7. Šeděnka Vít

 

 

Ročník IV. GU – Užitá geologie

Třídní: Mgr. Jaroslav Kačena
  1. Brožová Radka
  2. Březina Ondřej
  3. Čáp Martin
  4. Dvořáček Zdeněk
  5. Grégr David
  6. Hornák Adam
  7. Hoření Luděk
  1. Hošková Kateřina
  2. Hyspecký Jakub
  3. Katič Václav
  4. Kopička Matěj
  5. Krása Jakub
  6. Loch Jakub
  7. Michálek Šimon
  1. Nagy Tibor
  2. Přibyl Michal
  3. Schreiber Jaromír
  4. Šípek Ondřej
  5. Švaček Stanislav
  6. Švejda František
  7. Zemek Jan

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. František Zikmund/b>
  1. Černý David
  2. Černý Jaroslav
  3. Duspiva Milan
  4. Havelka Josef
  5. Hnida David
  6. Jirotková Ivana
  7. Klimek Jan
  8. Komanová Veronika
  9. Kortusová Daniela
  1. Ksandr Filip
  2. Kunc Petr
  3. Mára Jan
  4. Mášová Pavla
  5. Novotný Dušan
  6. Ochtábec Pavel
  7. Pechar Jiří
  8. Pogány Marek
  9. Průša Martin
  1. Řezníček Jakub
  2. Smolová Michaela
  3. Škarda Jan
  4. Šormová Markéta
  5. Švagr Josef
  6. Vávrová Jitka
  7. Vítek Jiří
  8. Vitoňová Věra

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Mgr. Šárka Říhová
  1. Anděl Tomáš
  2. Doležal Lukáš
  3. Jelínek Lukáš
  4. Kabíček David
  5. Kuchař Jindřich
  1. Liška Jan
  2. Mareš Patrik
  3. Nádherný Martin
  4. Nováček Martin
  5. Novák David
  1. Procházka Tomáš
  2. Ptáček Petr
  3. Sládek Tomáš
  4. Šrein Vojtěch
  5. Valta Patr

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.H2 – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Baron Petr Pavel
  2. Daníček Martin
  3. Frajt Tomáš
  4. Frič Jakub
  1. Frič Jan
  2. Gross Václav
  3. Horáček Pavel
  4. Kadlec Tomáš
  1. Majer Miroslav
  2. Šimoník Zdeněk
  3. Urban Jan

 

 

2,567x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes