Maturitní ročníky 2011

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Karel VOLF
  1. Beneš Filip
  2. Blaszczyk Martin
  3. Cimbůrek Jiří
  4. Černý Štěpán
  5. Červený Jan
  6. Duchoň Milan
  7. Grunt David
  8. Hampl Hynek
  9. Janda Daniel
  10. Jezbera Jakub

  1. Kalát Tomáš
  2. Karmazin Miroslav
  3. Krejčí Jan
  4. Kuchyňka Tomáš
  5. Macho Jan
  6. Marek Pavel
  7. Mareš Jiří
  8. Molnár Petr
  9. Novák Karel
  10. Petrášek Tomáš

  1. Pilecký Jan
  2. Řáha Jakub
  3. Sladký Jiří
  4. Stehlík Michal
  5. Šrain Václav
  6. Šustr Pavel
  7. Tomec Ondřej
  8. Vaniš Jan
  9. Větrovský Tomáš

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Jiří ZIKMUND
  1. Bára Václav
  2. Cihelka Michal
  3. Císař Jiří
  4. Dřevěný Tomáš
  5. Erlich Matěj
  6. Fabián Dominik
  7. Havel Jiří
  8. Hrubý Martin
  9. Kačírek Martin
  10. Kašák Luboš

  1. Kočí Pavel
  2. Kratochvíl Jan
  3. Macourek Miloslav
  4. Málek Martin
  5. Matějka Milan
  6. Michálek Jan
  7. Neškodný Martin
  8. Obrhel Tomáš
  9. Polák Radek
  10. Přigrodský Aleš

  1. Ptáček Ondřej
  2. Šindelka Marek
  3. Šnobl Petr
  4. Štich Vlastimil
  5. Turický David
  6. Valášek Pavel
  7. Veverka Jáchym
  8. Vokrouhlík Stanislav
  9. Vondrášek Tomáš
  10. Žáček Martin

 

 

Ročník IV. G – Užitá geologie

Třídní: Ing. Rudolf SMÍŠEK
  1. Čapek Michal
  2. Dušek Václav
  3. Hauserová Kristýna
  4. Havrlíková Denisa
  5. Hložková Dagmar
  6. Holý Milan

  1. Humhal Marek
  2. Měchura Martin
  3. Mysíková Barbora
  4. Němec Petr
  5. Oudrán Michal
  6. Pilous Martin

  1. Plevková Lucie
  2. Račáková Tereza
  3. Řach Jaroslav
  4. Slepičková Šárka
  5. Twrdy David
  6. Volák Libor

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Doc. Ing. Petr DVOŘÁČEK CSc./b>
  1. Baloun Ondřej
  2. Buben Marek
  3. Bumba Aleš
  4. Čejda Jakub
  5. Černohorský Zdeněk
  6. Černý Pavel
  7. Červenka Jan
  8. Gablovská Jana
  9. Havelka Jakub

  1. Hrazánková Hana
  2. Janek David
  3. Kadlec Petr
  4. Kašpar Jakub
  5. Kašpar Jan
  6. Kozel Lukáš
  7. Kutil Lukáš
  8. Lemberka Tomáš
  9. Nol Ondřej

  1. Petrášek David
  2. Píchal Martin
  3. Pinkava Jan
  4. Pondělíček Daniel
  5. Rom Tomáš
  6. Řehoř Adam
  7. Sirotková Ester
  8. Smetanová Markéta
  9. Smolová Michaela

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Václav BENDA
  1. Hlinka Petr
  2. Hronek Ondřej
  3. Chvátal Lukáš
  4. Kočí David
  5. Kortan Pavel
  6. Kovačík Pavel
  7. Křížek Zdeněk
  8. Lojík Tomáš
  9. Matys Aleš

  1. Narovec Karel
  2. Neupauer Pavel
  3. Novotný Václav
  4. Ovčička Petr
  5. Pohludek David
  6. Přeborovský Jan
  7. Přibyl Petr
  8. Sirotek Michal
  9. Soukup Jiří

  1. Škola Ondřej
  2. Škrlant Pavel
  3. Šperger David
  4. Štochl Martin
  5. Tůma Radek
  6. Vávra Tomáš
  7. Vrňata František

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.H2 – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Barabasz Pavel
  2. Fojtík David
  3. Hlinka Petr
  4. Horejš Jiří
  5. Kováč Jiří

  1. Pašek Jaroslav
  2. Renč Jiří
  3. Rous Jaromír
  4. Svoboda Petr
  5. Šíma Martin
  1. Špalek Ladislav
  2. Teplý Ondřej
  3. Zatloukal Petr
  4. Zbožínek Zdeněk

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 4.H4 – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Pavelek Antonín

 

 

2,040x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes