Maturitní ročníky 2010

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef ŘEHOUT
  1. Bílkovský Daniel
  2. Caisek Aleš
  3. Czech Martin
  4. Drazdík Lukáš
  5. Fousek Adam
  6. Hák Martin
  7. Hamet Martin
  8. Holan Vladimír
  9. Horváth Luboš
  10. Hrbek Ondřej
  1. Jirkal Jakub
  2. Kadlec Adam
  3. Lukáš Jiří
  4. Mařík Petr
  5. Mašek Josef
  6. Muravecký Ondřej
  7. Panocha Aleš
  8. Podzimek Vojtěch
  9. Průcha Daniel
  10. Purkart Ondřej
  1. Rádl Martin
  2. Šámal Jakub
  3. Štván Jan
  4. Tetaur David
  5. Vaculík Lukáš
  6. Valta Lukáš
  7. Vladyka Ondřej
  8. Vyšín Vladimír

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Rudolf KLUSAL
  1. Dušek Milan
  2. Fořt Vratislav
  3. Hasák Radek
  4. Hebeda Jaromír
  5. Herink Petr
  6. Hnízdil Václav
  7. Hutr Martin
  8. Chyba Martin
  9. Kadeřábek Jan
  10. Kadlec Aleš
  1. Keřlík Štěpán
  2. Kolingr Marek
  3. Kratochvíl Pavel
  4. Lukšan Václav
  5. Nekolný Jan
  6. Pechal Jan
  7. Perníček Daniel
  8. Pešl Vít
  9. Pikl Jaroslav
  10. Pužman Matěj
  1. Spilka Jakub
  2. Stejskal Jan
  3. Strnad Stanislav
  4. Šmejkal Josef
  5. Šoch Ondřej
  6. Vávra Pavel
  7. Vondruška Jakub
  8. Vopička Lukáš
  9. Zárybnický Josef

 

 

Ročník IV. G – Užitá geologie

Třídní: Ing. Libuše SLABOŇOVÁ
  1. Broum Martin
  2. Brožová Klára
  3. Drazdík Martin
  4. Dvorský Antonín
  5. Hamet Petr
  6. Havlíková Markéta
  7. Hlaváček Lukáš
  1. Hodoušů Kája
  2. Hrabák Petr
  3. Hrma Daniel
  4. Krása Pavel
  5. Marhefka Lukáš
  6. Mráček Michal
  7. Nacházel Patrik
  1. Novotný Pavel
  2. Sedláčková Helena
  3. Slabyhoudková Kateřina
  4. Strnad Jakub
  5. Vyhnalová Veronika
  6. Vychodil Martin

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Eva TURSKÁ
  1. Bucek Bedřich
  2. Bučilová Iveta
  3. Češka Václav
  4. Dvořák Lukáš
  5. Dvořák Michal
  6. Hájek Michal
  7. Jirásek Jakub
  8. Karel Oto
  1. Kheml Přemysl
  2. Kolín Ondřej
  3. Máchová Tereza
  4. Mašín Ondřej
  5. Pilík Jan
  6. Rážová Lucie
  7. Růžička Martin
  8. Řepa Michal
  1. Smetana Martin
  2. Soldát Luboš
  3. Šorna Tomáš
  4. Štemberk Filip
  5. Vavřincová Jana
  6. Veltruský Jiří
  7. Wágner Martin

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Mgr. Jitka Kratochvílová
  1. Bokr Tomáš
  2. Čepelák Jan
  3. Děkanovský Petr
  4. Havlíček Filip
  5. Herynk Jan
  6. Horáček Jakub
  7. Huml Vlastimil
  8. Kazák Aleš
  9. Kolář Martin
  10. Krejza Jakub
  1. Lundák Jakub
  2. Mandovec Jiří
  3. Opička Jan
  4. Prchlík Libor
  5. Robausch Martin
  6. Skala Antonín
  7. Snopková Berenika
  8. Soucha Filip
  9. Strébeli Jakub
  10. Šiška Jan
  1. Šťovíček Radek
  2. Tomek Jan
  3. Trefný Josef
  4. Tůma Martin
  5. Tvrdíková Marta
  6. Vondrášek Luboš
  7. Vojtíšek Ondřej
  8. Votava Václav

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.HDS – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Buvalič Josef, Ing.
  2. Calta Jiří, Ing.
  3. Hrubý Kamil, Ing.
  4. Mašek Viktor
  5. Pachl Václav
  6. Rusnák
  7. Řehoř Slavomír
  1. Řehoř Miroslav
  2. Schmid Leopold, Ing.
  3. Sláma Tomáš
  4. Slepička Richard
  5. Suk Daniel
  6. Tirb Václav, Ing.
  7. Vašák Jan
  1. Vítek Jan
  2. Vršecký Petr
  3. Zikmund Zdeněk
  4. Zima Zdeněk, Ing.
  5. Žákovec Martin, Ing.

 

 

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA: 3.VOŠ – Počítačová podpora v řízení podniku

Třídní: Ing. Václav BENDA
  1. Dubský Rudolf
  2. Gregor Jakub
  3. Havlena Jiří
  4. Jančar Jiří
  1. Kričfalušij Jan
  2. Mastný Milan
  3. Mošnička Lukáš
  4. Pulkrábek Jan
  1. Skotnica Jan
  2. Šećerović Edin
  3. Troller Josef
  4. Vachule Tomáš

 

 

2,790x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes