Maturitní ročníky 2009

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef NOVOTNÝ
    1. Belej Marek
    2. Bělohradský Bedřich
    3. Blažek Lukáš
    4. Císař Jan
    5. Datel Petr
    6. Faktor Martin
    7. Halenkovský Petr
    8. Hedvik Filip
  1. Hříbal Vojtěch
  2. Hurtala Zdeněk
  3. Jakš Martin
  4. Janura David
  5. Laštovička Jakub
  6. Patera David
  7. Pošta Tomáš
  8. Procházka Jakub
  1. Procházka Petr
  2. Siblík Tomáš
  3. Sojka Adam
  4. Stočes Petr
  5. Švamberk Michal
  6. Tyl Petr
  7. Zykán Jan

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Karel HOSTIČKA
  1. Dalekorej Vojtěch
  2. Fenik Martin
  3. Fiala Vojtěch
  4. Gardev Daniel
  5. Chytka Vojtěch
  6. Ječný Robert
  7. Kamenská Michaela
  8. Kocka Pavel
  1. Kořán Michal
  2. Kořínek Jan
  3. Kubát Petr
  4. Lebeda Radek
  5. Lhoták Stanislav
  6. Mašek Michal
  7. Novotný Ladislav
  8. Otava Tomáš
  1. Peták Jakub
  2. Petržílka Martin
  3. Pos Zdeněk
  4. Ryčl Jan
  5. Sklenář Lukáš
  6. Vlas Pavel
  7. Zítek Martin

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Rudolf SMÍŠEK
  1. Bubeníková Kateřina
  2. Bučko Adam
  3. Egnerová Zuzana
  4. Filipec Petr
  5. Fiřtová Soňa
  6. Horký Karel
  7. Hradecký Tomáš
  8. Kétyi Jiří

  1. Kocán Michal
  2. Kocmanová Veronika
  3. Kriško Michal
  4. Kub Ondřej
  5. Kutil Pavel
  6. Květoň Martin
  7. Láska Miroslav
  8. Pavlík Martin
  1. Pospíšilová Kateřina
  2. Švecová Renata
  3. Švehla Radek
  4. Vaněčková Lucie
  5. Vojtech František
  6. Voříšek Jan
  7. Vyskočil Luděk

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Václav SVOBODA
  1. Beneš Martin
  2. Buřič Josef
  3. Dostálová Petra
  4. Dragounová Iva
  5. Dvořák Jakub
  6. Eiselt Jan
  7. Hešnaur Karel
  8. Ivaník Pavel
  9. Jarošová Kateřina
  1. Kail Lukáš
  2. Kolářová Kristýna
  3. Králová Andrea
  4. Kyncl Michal
  5. Macejková Tereza
  6. Mráz Jan
  7. Novák Jaroslav
  8. Pachoň Vojtěch
  9. Pilíková Eva
  1. Pithartová Nikola
  2. Pražák František
  3. Profant Michal
  4. Procházka Marek
  5. Ročková Lucie
  6. Shrbený Jaroslav
  7. Soukup Michal
  8. Sýkorová Barbora
  9. Valtr Filip

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Bohuslav Jakub
  2. Flíček Jan
  3. Hanus Vít
  4. Henken Michal
  5. Hohl Willy
  6. Hronek Jiří
  7. Kebrle Miroslav
  1. Keckstein Tomáš
  2. Knopf Tomáš
  3. Kuba Pavel
  4. Kunc František
  5. Langer Filip
  6. Přívora Lukáš
  7. Skalníková Kateřina
  1. Střeska Tomáš
  2. Suda Bohumil
  3. Šturc Daniel
  4. Vacek Ondřej
  5. Vlach Jiří
  6. Zeman Pavel
  7. Žáček Štěpán

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 2.HDS – Hornictví a hornická geologie – hlubinné dobývání ložisek

Třídní: František KRÁL
  1. Adamec Ladislav
  2. Balák Jaroslav
  3. Bílek Bohumír
  4. Blažej Ladislav
  5. Ekert Vladimír
  6. Foler Petr
  7. Gorčík Antonín
  8. Gšír Miroslav
  9. Hála Ladislav
  1. Hvězda Jindřich
  2. Chýle Pavel
  3. Kalužík Jan
  4. Křivanec Josef
  5. Lacko Petr
  6. Mašek Luděk
  7. Podlešák Stanislav
  8. Podroužek Petr
  9. Rus Josef Bc.
  1. Růžička Luboš
  2. Satorie Tomáš
  3. Sedláček Michal
  4. Staněk Karel
  5. Stopka Viktor
  6. Svoboda Jiří
  7. Škola Petr

 

 

2,481x celkem (od 6.12.2013), 3x dnes