Maturitní ročníky 2007

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Karel VOLF
  1. Bajer Martin
  2. Bardoň Pavel
  3. Blažek Lukáš
  4. Burda David
  5. Čmok Štěpán
  6. Hanzlík Jaroslav
  7. Hauser Jiří
  8. Kolingr Milan
  9. Kotlan Jiří
  10. Kotner Jan
  1. Kratochvíl Tomáš
  2. Kuchař Martin
  3. Kukačka Lukáš
  4. Kuneš Daniel
  5. Lébl Roman
  6. Neškodný Jan
  7. Oudrán Lukáš
  8. Palko Radek
  9. Peták Lukáš
  10. Schacherl Jan
  1. Smítka Jindřich
  2. Šafanda Jan
  3. Šećerović Edin
  4. Španihel Filip
  5. Štilip Štěpán
  6. Uzel Martin
  7. Veselý Martin
  8. Zděnovec Luboš

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Jiří ZIKMUND
  1. Appel Josef
  2. Čihák Miroslav
  3. Dezort Vladimír
  4. Hanzlík Jiří
  5. Hošek Martin
  6. Huml Milan
  7. Chýle Josef
  8. Karda Jiří
  9. Kortus Štěpán
  1. Kuban Lukáš
  2. Kuneš Luděk
  3. Lalák Miroslav
  4. Lemon Jiří
  5. Macků Martin
  6. Majerčík David
  7. Malčic Josef
  8. Mora Michal
  9. Mošnička Lukáš
  1. Mraček Lukáš
  2. Netušil Kamil
  3. Novák Jan
  4. Rudolf Vlastimil
  5. Riedl Eduard
  6. Sedláček Ondřej
  7. Schőnbauer Jan
  8. Svoboda Petr
  9. Vachule Tomáš

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Mgr. Alena ŠIMŮNKOVÁ
  1. Čermák Martin
  2. Čiháková Kateřina
  3. Diart Jakub
  4. Dolejš Filip
  5. Dupáková Jana
  6. Dvořáková Barbora
  7. Fiala Vladimír
  8. Chyba Jakub
  9. Jánská Markéta
  1. Jarošová Markéta
  2. Jechová Adéla
  3. Pobořil Martin
  4. Křížek Václav
  5. Kubínová Šárka
  6. Melichar Tomáš
  7. Melicharová Gabriela
  8. Mrázek Šimon
  9. Nuslová Martina
  1. Pacholíková Andrea
  2. Pucherna Jiří
  3. Šidlochová Michaela
  4. Šnejdar Stanislav
  5. Šustr Václav
  6. Valsa Martin
  7. Vokurka Josef
  8. Zikan Luděk

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Jana ŠTĚDRONSKÁ
  1. Benda Martin
  2. Batoš Daniel
  3. Čapek Pavel
  4. Fara Jiří
  5. Fiala Petr
  6. Hlavín Tomáš
  7. Holan Ladislav
  8. Chourová Kateřina
  9. Kozelka Pavel
  10. Krůta Adam
  1. Křivánek Martin
  2. Kuška Filip
  3. Kymla Štěpán
  4. Luzar Václav
  5. Matys Zdeněk
  6. Motejl Filip
  7. Novák Miloš
  8. Průša Vít
  9. Pšenička Zdeněk
  10. Redlich Tomáš
  1. Rotter Jaroslav
  2. Rychlíková Zuzana
  3. Slaninka Tomáš
  4. Steinbauer Drahoslav
  5. Synková Petra
  6. Štěpán Jan
  7. Švecová Kateřina
  8. Veselý Tomáš
  9. Vršecký Petr

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Václav BENDA
  1. Branžovský Josef
  2. Dubský Rudolf
  3. Fiřt Michal
  4. Hašková Barbora
  5. Havlena Jiří
  6. Hejhal Aleš
  7. Hošek Jan
  8. Chadima Vladimír
  9. Jančar Jiří
  10. Ježek Jiří
  1. Jiřík Martin
  2. Kadlec Jiří
  3. Kašuba Michal
  4. Kříž Daniel
  5. Mastný Milan
  6. Pinc Dominik
  7. Převrátil Marek
  8. Pulkrábek Jan
  9. Skotnica Jan
  10. Sladkovský Jiří
  1. Sova Matěj
  2. Staňo Michal
  3. Tík Jaroslav
  4. Trávníčková Pavlína
  5. Valter Jakub
  6. Vinař Lukáš
  7. Vondrášek Petr
  8. Zeisek Václav
  9. Zima Petr

 

 

1,997x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes