Maturitní ročníky 2006

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef ŘEHOUT
  1. Bartoš Adam
  2. Brožek Lukáš
  3. Březina Zdeněk
  4. Foltýn Pavel
  5. Foukner Miroslav
  6. Kafura Jiří
  7. Karel David
  8. Kostka Lukáš
  9. Kratochvíl Roman
  10. Kubista Tomáš
  1. Kutil Jan
  2. Kvíčala Jan
  3. Macek Pavel
  4. Makovička Martin
  5. Málek Milan
  6. Matys Vojtěch
  7. Pejla Zdeněk
  8. Pešek Jaromír
  9. Pol Jan
  10. Siblík Václav
  1. Sláma Petr
  2. Spilka Jan
  3. Suchý Daniel
  4. Synek Milan
  5. Syrovátka David
  6. Šebesta Michal
  7. Trokšiar Jakub
  8. Vondrášek Daniel
  9. Voříšek Tomáš
  10. Zirhut Martin

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Rudolf KLUSAL
  1. Bařtipán Jan
  2. Bláha Petr
  3. Bosák Petr
  4. Dubnický Tomáš
  5. Dvořák Ondřej
  6. Fenik Jan
  7. Havlena Bohuslav
  8. Hejhal Pavel
  9. Kadeřábek Jiří
  10. Kadlec Stanislav
  1. Kaucký Lukáš
  2. Kočárek Jan
  3. Kortan Marek
  4. Krejčí Zdeněk
  5. Křemen Matěj
  6. Kučera Karel
  7. Maleček Stanislav
  8. Mošnička Jan
  9. Okrouhlý Radek
  10. Pajl Tomáš
  1. Pavlíček Michal
  2. Pejša Martin
  3. Ptáček Michal
  4. Rok Michal
  5. Rudolf Tomáš
  6. Slepička Jan
  7. Soucha Dalibor
  8. Štička Filip
  9. Troch Filip
  10. Vytlačil Jan

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Libuše SLABOŇOVÁ
  1. Břendová Alena
  2. Cvachová Eva
  3. Cwiertka Tomáš
  4. Čermák David
  5. Dušek Michal
  6. Hyrman Jaroslav
  1. Karas Jindřich
  2. Klimeš Vladislav
  3. Laibl Lukáš
  4. Malá Klára
  5. Mašek Jiří
  6. Rejnart Roman
  1. Říha Milan
  2. Sklenářová Tereza
  3. Šimek Karel
  4. Toman Jiří
  5. Vacek Radomír

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Eva TURSKÁ
  1. Bittner Jan
  2. Böhm Petr
  3. Boukal František
  4. Čížek Ondřej
  5. Furišová Eliška
  6. Hopianová Adéla
  7. Hlavatý Martin
  8. Hrázská Lenka
  9. Karasová Ivana
  1. Kasová Jiřina
  2. Koukol Vít
  3. Kovalčíková Michaela
  4. Kuba Jiří
  5. Lavičková Jana
  6. Lojek Tomáš
  7. Ptáček Petr
  8. Rampa Jan
  9. Slanina Zdeněk
  1. Slavík Jaroslav
  2. Šedivý Lukáš
  3. Šimonovský Josef
  4. Šourek Jan
  5. Štefl Petr
  6. Štochl Martin
  7. Tisarová Michaela
  8. Vašek Ondřej
  9. Volkovjáková Zlatuše

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Mgr. Šárka ŘÍHOVÁ
  1. Benda Roman
  2. Bežo Jan
  3. Brajer Jan
  4. Burian Ondřej
  5. Elger David
  6. Fejt Josef
  7. Hrdlička Václav
  1. Hrkel‘ Martin
  2. Karas Martin
  3. Kočí Ladislav
  4. Konečná Renata
  5. Kyzr Tomáš
  6. Mejzr Jan
  7. Mikulica Lukáš
  1. Mráz Roman
  2. Müller Lukáš
  3. Pomma Václav
  4. Pospíšil Ondřej
  5. Šimek Ondřej
  6. Turek Tomáš
  7. Uzel Josef

 

 

2,098x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes