Maturitní ročníky 2005

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef NOVOTNÝ
  1. Adam Jiří
  2. Bartůněk Jakub
  3. Blažek František
  4. Blažek Ladislav
  5. Boško Vojtěch
  6. Búth Richard
  7. Černý Jaroslav
  8. Franc Jan
  1. Grega Josef
  2. Hlinka Stanislav
  3. Jánský Jiří
  4. Ježek Martin
  5. Kolinger Vojtěch
  6. Lang Stanislav
  7. Litoš Miroslav
  8. Piskáček Pavel
  1. Pšenička Jan
  2. Roušal Jan
  3. Skalka David
  4. Straka Josef
  5. Šebek Martin
  6. Šos Vojtěch

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Karel DOUŠA
  1. Dušek Jiří
  2. Havlenová Lenka
  3. Helcl Petr
  4. Hřídel Pavel
  5. Krejzar Karel
  6. Kuchař Vojtěch
  7. Liška Ondřej
  8. Matějka Jakub
  9. Měrka Tomáš
  1. Mezek Josef
  2. Paima Richard
  3. Pajer Miloslav
  4. Pobříslo Richard
  5. Prchlík Milan
  6. Sedláček Michal
  7. Sládek Aleš
  8. Svojtka Martin
  9. Šimánek Martin
  1. Šmíd Ivan
  2. Šrámek Jaroslav
  3. Tischler Petr
  4. Trňák Luboš
  5. Vacek Jindřich
  6. Vojíř Milan
  7. Vokurka Václav
  8. Zima Lukáš
  9. Žďárek Pavel

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Petr KAREŠ
  1. Bím Martin
  2. Černý Jan
  3. Dalas Ioannis
  4. Dvořák Rostislav
  5. Gruberová Ivana
  6. Hadrava Jakub
  7. Hrochová Denisa
  1. Hůlová Hana
  2. Kasal Václav
  3. Kumpan Tomáš
  4. Lomoz Petr
  5. Loun Jan
  6. Martínek Martin
  7. Matějka Lukáš
  1. Pechar Petr
  2. Procházka Michal
  3. Ryčl Lukáš
  4. Řeboun Adam
  5. Tlamka Lukáš
  6. Trčková Jana
  7. Tůma Pavel

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Václav SVOBODA
  1. Bláha Lukáš
  2. Brůček Dušan
  3. Burda Tomáš
  4. Čížek Jan
  5. Hruška Pavel
  6. Kašuba Lukáš
  7. Mazurek Martin
  8. Pavlásek Jaroslav
  1. Poláček Lukáš
  2. Provazník Petr
  3. Rudolfová Petra
  4. Solnař Jan
  5. Sýkora Radek
  6. Šebek Stanislav
  7. Ševr Vlastimil
  8. Šimák Ladislav
  1. Šinágl Marek
  2. Štěrbová Zuzana
  3. Tesárek Zdeněk
  4. Tesárková Petra
  5. Zelenka Ondřej
  6. Žáčková Klára

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Benko Kamil
  2. Bartošová Lenka
  3. Beránek Lukáš
  4. Bukovjan Petr
  5. Čanda Jiří
  6. Čížek Tomáš
  7. Holý Michal
  8. Hrubý Milan
  9. Januška Martin
  10. Jindřich Jan
  1. Kadlec Jan
  2. Karas Josef
  3. Křikava Jiří
  4. Maršík Zdeněk
  5. Melkes Josef
  6. Mošnička Stanislav
  7. Palivec Michal
  8. Podzimek Lukáš
  9. Pšenica Tomáš
  10. Snopková Vendula
  1. Šantavá Lucie
  2. Šimák Jiří
  3. Štěpnička Jaroslav
  4. Štika Jan
  5. Tvrzník Jaromír
  6. Ungr Vojtěch
  7. Vařeka Filip
  8. Veselý Jan
  9. Vlk Lukáš
  10. Závodný Jindřich

 

 

2,072x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes