Maturitní ročníky 2004

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Mgr. Jitka KRATOCHVÍLOVÁ
  1. Bejlek Roman
  2. Broum David
  3. Čupalka Miroslav
  4. Holý Lukáš
  5. Hůla Václav
  6. Chott Aleš
  7. Chromík Eduard
  8. Jung Tomáš
  9. Kavka Josef
  1. Korynta Lukáš
  2. Krotil Milan
  3. Mácha Václav
  4. Marek Lukáš
  5. Máša Vladimír
  6. Mudra Bohumil
  7. Němec Ivan
  8. Papež Luděk
  9. Pícha Zdeněk
  1. Sládek Pavel
  2. Sladký Ondřej
  3. Spilka Luboš
  4. Šísl Miroslav
  5. Štverák Martin
  6. Tichý Jiří
  7. Vasko Jan
  8. Vondráček Aleš
  9. Voráček Martin

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: PaedDr. Marie MRVÍKOVÁ
  1. Benko Michal
  2. Beran Josef
  3. Čanda Petr
  4. Edelmann Robert
  5. Foukner František
  6. Holobrada Zdeněk
  7. Hrůzek Rudolf
  8. Hvižď Jaroslav
  1. Chvál Jan
  2. Jíra Lukáš
  3. Kocka Ladislav
  4. Kosatík Miroslav
  5. Kuška Radek
  6. Mestl Patrik
  7. Moser Jiří
  8. Mužík Miroslav
  1. Navrátil David
  2. Novák Martin
  3. Novák Tomáš
  4. Otta František
  5. Sup Jiří
  6. Tršo Milan
  7. Vaněk Milan
  8. Větrovský Petr

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: RNDr. Josef LUKEŠ
  1. Brichzin Jan
  2. Bureš Miloš
  3. Civín Jaroslav
  4. Gaierová Lucie
  5. Gruntová Hana
  6. Harvan Marian
  7. Chrenko Stanislav
  1. Košťálová Kateřina
  2. Kuneš Ondřej
  3. Nekl Tomáš
  4. Pacina Vladimír
  5. Průcha Ivan
  6. Rusínová Gabriela
  7. Schořovský Jaroslav
  1. Škardová Zuzana
  2. Šťastný Jaroslav
  3. Vilhelm Tomáš
  4. Vošmik Jiří
  5. Votruba Miroslav
  6. Wágnerová Helena
  7. Wolfová Veronika

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Ján TUNEGA
  1. Dražan Lukáš
  2. Figr Luděk
  3. Hýský Tomáš
  4. Karas Michal
  5. Kopecký Jan
  6. Krejčík Jan
  7. Liška Pavel
  1. Mádlo Jaroslav
  2. Malý Martin
  3. Melmuk Martin
  4. Oplíštil Pavel
  5. Pánek Luboš
  6. Pechar Oldřich
  7. Pelikán Tomáš
  1. Poslušný Daniel
  2. Ručka Lukáš
  3. Srbek Tomáš
  4. Štuksová Pavlína
  5. Váňa Ondřej
  6. Vršecký Jan
  7. Weiner Michael

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Josef FRYŠ
  1. Borovička Michal
  2. Čermák Jaromír
  3. Dohnalová Eva
  4. Dolák Luboš
  5. Fiala Petr
  6. Grufík Luboš
  7. Havelka Petr
  8. Hlína Tomáš
  1. Hochman Aleš
  2. Hrdlička David
  3. Kadeřábková Veronika
  4. Kolegová Marika
  5. Komínek Stanislav
  6. Krásová Hana
  7. Nesnídal Dušan
  8. Ngo Daniel
  1. Palek Tomáš
  2. Pichlík Jakub
  3. Podruh Tomáš
  4. Slepička Lukáš
  5. Staněk Ladislav
  6. Šrajn Josef
  7. Vávra Pavel

 

 

2,172x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes