Maturitní ročníky 2003

Ročník IV. E – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Markéta STEJSKALOVÁ
  1. Beran Václav
  2. Bruckner Radek
  3. Dostál Petr
  4. Doubrava Petr
  5. Dušek Martin
  6. Fiala Petr
  7. Hlaváček Jakub
  8. Hůla Jakub
  9. Klusal Rudolf
  10. Kobík Josef
  1. Kolský Matouš
  2. Král Ladislav
  3. Landa David
  4. Macků Vladimír
  5. Nusl Jaromír
  6. Peták Jan
  7. Pracný Zdeněk
  8. Průša Jan
  9. Redl Josef
  10. Růžička Jaroslav
  1. Sloup Ondřej
  2. Souček František
  3. Šedivý Jan
  4. Šimek Miroslav
  5. Šprysl Michal
  6. Tůma Jiří
  7. Týr Miroslav
  8. Veselý Martin
  9. Volf Aleš
  10. Weber Petr

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Roman KUČERA
  1. Batěk Pavel
  2. Gruber Martin
  3. Habětín Jaroslav
  4. Holanová Veronika
  5. Jindáček Josef
  6. Klouda Petr
  7. Kocura Miroslav
  1. Lesinová Kateřina
  2. Makovník Patrik
  3. Oktábec Ondřej
  4. Pravda Jakub
  5. Procházka Lukáš
  6. Skuhrovec Ondřej
  7. Sládková Pavlína
  1. Soukupová Kristýna
  2. Šimánek Michal
  3. Trojan Jakub
  4. Wernerová Andrea
  5. Zemanová Petra
  6. Zídek Lukáš

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Ivana HANZÍKOVÁ
  1. Běžel Jiří
  2. Bílek Jan
  3. Boroň Jan
  4. Cigánek Zdeněk
  5. Černý Zbyněk
  6. Hlavín Jiří
  7. Jandera Michal
  8. Jindřichová Jana
  9. Klíma Jaroslav
  10. Kokrment Jiří
  1. Krejčí Jan
  2. Křeček Karel
  3. Kubíček Martin
  4. Kubínová Marie
  5. Machek Ondřej
  6. Martínek Marek
  7. Papež Roman
  8. Ptáček Karel
  9. Ryšánek David
  10. Siebenstichová Jana
  1. Svoboda Jan
  2. Šika Petr
  3. Šinágl Daniel
  4. Šindelář Tomáš
  5. Švec Martin
  6. Tuma David
  7. Tůma Petr
  8. Vrba Vladimír

 

 

Ročník IV. SE – Strojírenství ekonomické

Třídní: Ing. Věra LIBIČOVÁ
  1. Bejček Václav
  2. Fišer Ondřej
  3. Hrdina Daniel
  4. Junger Miloš
  5. Klímová Kateřina
  1. Kozohorský Petr
  2. Kraus Martin
  3. Melichar Ondřej
  4. Peták Petr
  5. Ptáček Jakub
  1. Rulík Michal
  2. Sadílek Karel
  3. Váchová Andrea
  4. Vršecký Tomáš
  5. Zíka Tomáš

 

 

Ročník IV. SP – Strojírenství počítačové

Třídní: Ing. Václav BENDA
  1. Balík Martin
  2. Belka Jan
  3. Beránek Petr
  4. Černý Vít
  5. Hála Lukáš
  6. Hampl Jiří
  7. Havel Michal
  8. Hencl Kamil
  9. Holeček Petr
  10. Hroch Tomáš
  1. Hůlka Jaroslav
  2. Janoušek Jiří
  3. Kocourek Jan
  4. Kříž Milan
  5. Mahorita Lukáš
  6. Moulík Pavel
  7. Moulis Josef
  8. Mrázek Lukáš
  9. Novotný Radek
  10. Pilecký Ondřej
  1. Poledník Lukáš
  2. Soukup Michal
  3. Suchý Martin
  4. Svoboda Petr
  5. Šiška Martin
  6. Štětina Michal
  7. Taška Tomáš
  8. Veselý Aleš
  9. Vondrášek Jan
  10. Vršecký Jan

 

 

2,099x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes