Maturitní ročníky 2002

Ročník IV. E – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef ŘEHOUT
  1. Adámek Martin
  2. Bartoš Jaroslav
  3. Davídek Josef
  4. Duben Radek
  5. Ehl Vlastimil
  6. Fiala Pavel
  7. Frank Marek
  8. Hanusek Pavel
  9. Horký Michal
  10. Hrubec Michal
  1. Chlanda Petr
  2. Chýle Josef
  3. Kolečkář Petr
  4. Košťálek David
  5. Kotlan Václav
  6. Krejzar Luděk
  7. Křísa Michal
  8. Kříž Petr
  9. Lípa Oldřich
  10. Nytra Jiří
  1. Oktábec Michal
  2. Pechr Miroslav
  3. Pučko Pavel
  4. Růžička Čeněk
  5. Spálenka Karel
  6. Šiška Jan
  7. Štochl Miroslav
  8. Trávníček Jiří
  9. Vereš Pavel
  10. Vöröš Lukáš
  11. Žďárek Miroslav

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Mgr. Jaroslava DADÁKOVÁ
  1. Cíza Petr
  2. Červinková Petra
  3. Durlínová Kateřina
  4. Dvořák Ladislav
  5. Felt Marek
  6. Fencl Aleš
  7. Gebrian Petr
  8. Hájek Radim
  9. Hanušová Ivona
  1. Havlina Jan
  2. Hejkrlík Zdeněk
  3. Holý Ondřej
  4. Hřídel Karel
  5. Jarolím Jan
  6. Kabyl Petr
  7. Kobík Milan
  8. Malá Marie
  9. Maršálková Zuzana
  1. Matějka Dušan
  2. Mornštajnová Eva
  3. Pecival Tomáš
  4. Převrátil Libor
  5. Řezáčová Jana
  6. Šedá Olga
  7. Tichý Benjamín
  8. Typner Stanislav
  9. Vojtová Eva

 

 

Ročník IV. M – Management strojírenství

Třídní: Ing. Ivana STEHLÍKOVÁ
  1. Bláhová Marie
  2. Buchová Martina
  3. Černá Michaela
  4. Červeňák Pavel
  5. Češková Monika
  6. Číhal Martin
  7. Čížková Michaela
  8. Dostálová Ladislava
  9. Dvořáčková Monika
  10. Fialová Kateřina
  11. Fraňková Eva
  1. Horňáková Lenka
  2. Hrabáková Michaela
  3. Jíchová Monika
  4. Kazáková Lenka
  5. Kopecká Klára
  6. Kosmanová Lucie
  7. Kostolanská Jana
  8. Kverková Lucie
  9. Machovcová Alena
  10. Matějková Šárka
  11. Míka Zdeněk
  1. Onderka Miroslav
  2. Pekárik Pavel
  3. Pixová Iva
  4. Řehulková Věra
  5. Sedláková Veronika
  6. Škodová Zuzana
  7. Štefanová Martina
  8. Trieb Pavel
  9. Trnková Jana
  10. Vajnerová Lucie
  11. Větrovská Daniela

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing.Václav SVOBODA
  1. Belko Miroslav
  2. Bílek Petr
  3. Doušová Pavlína
  4. Heichel Radek
  5. Houska Petr
  6. Hrabáková Božena
  7. Chvál Václav
  8. Kabíčková Veronika
  1. Kadlec Daniel
  2. Korf Martin
  3. Kozelka Luboš
  4. Mičan Jan
  5. Mochán Petr
  6. Pečený Tomáš
  7. Pilík Tomáš
  8. Růžička David
  1. Schmidt Petr
  2. Sůva Ondřej
  3. Štochl František
  4. Švehla Libor
  5. Troch Ondřej
  6. Turský Tomáš
  7. Ulman Martin
  8. Vlček Petr

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: Mgr. Šárka ŘÍHOVÁ
  1. Balcar Jan
  2. Bouše Jan
  3. Burian Petr
  4. Bursík Vít
  5. Čížek Jan
  6. Fenik Petr
  7. Fiala Tomáš
  8. Grünbauer Jiří
  1. Hlinka Petr
  2. Hrabák Jan
  3. Kafka Lukáš
  4. Kasal Petr
  5. Kohout Josef
  6. Kolář Lukáš
  7. Lukšan Tomáš
  8. Mašek Jiří
  1. Matějka Jan
  2. Musil Michal
  3. Říha Zbyněk
  4. Stibor Jan
  5. Šimek Petr
  6. Štědronský Michal
  7. Tvrdík Petr

 

 

2,459x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes