Maturitní ročníky 2001

Ročník IV. EA – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef NOVOTNÝ
  1. Bernášek David
  2. Červenka Daniel
  3. Drážďanský Jiří
  4. Dušek Jiří
  5. Haják Josef
  6. Horák Jan
  7. Hron Tomáš
  8. Hříbal Jindřich
  1. Hurecký Pavel
  2. Kadlec Stanislav
  3. Kolací Ladislav
  4. Kostečka Michal
  5. Krůta David
  6. Kuba Martin
  7. Kubista Josef
  8. Kudrna Luboš
  1. Libič Jakub
  2. Maroušek Jiří
  3. Matějka Jiří
  4. Musil Petr
  5. Nohejl Stanislav
  6. Partika Jozef
  7. Paul Miloš

 

 

Ročník IV. EB – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef LUKEŠ
  1. Dluhosz Zdeněk
  2. Henkl František
  3. Kostínek Vladimír
  4. Kotchera Petr
  5. Kropáček Tomáš
  6. Kulovaný František
  7. Kunc Radek
  8. Matějka Michal
  9. Michal Martin
  10. Paštyka Milan
  1. Petřina Aleš
  2. Polák Milan
  3. Polák Václav
  4. Pučko Pavel
  5. Rok Martin
  6. Sadílek Václav
  7. Snížek Ladislav
  8. Sobčák Michal
  9. Sochor Jan
  10. Soukeník Jan
  1. Stibor Miroslav
  2. Svojtka Petr
  3. Šmíd Milan
  4. Štefan Robert
  5. Tomášek Michal
  6. Vacek Miloš
  7. Vitiš Milan
  8. Vydra Stanislav
  9. Žebra František

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Ing. Petr KAREŠ
  1. Beneš Jan
  2. Bokr Pavel
  3. Brnušák František
  4. Davídková Lenka
  5. Dvorský Pavel
  6. Dvořák Ladislav
  7. Hanel Lukáš
  8. Hejkrlík Zdeněk
  1. Hruška Martin
  2. Chlasták Matěj
  3. Kadlec Ondřej
  4. Knížek Martin
  5. Lacinová Jana
  6. Lindauer Miroslav
  7. Lukáš Zdeněk
  8. Mácha Miloš
  1. Pastyrik Petr
  2. Peštová Michaela
  3. Peták Jaroslav
  4. Stiborová Zuzana
  5. Šich Jiří
  6. Šíma Zdeněk
  7. Tabaček Emil

 

 

Ročník IV. M – Management strojírenství

Třídní: Mgr.Václav KOČOVSKÝ
  1. Buršík Ondřej
  2. Boušek Michal
  3. Čebrová Markéta
  4. Červenka Štěpán
  5. Doubek Libor
  6. Ďurišová Petra
  7. Hamerník Stanislav
  8. Job Michal
  9. Kolda Lukáš
  1. Kolegová Miroslava
  2. Křížová Dagmar
  3. Kuglerová Kateřina
  4. Kukačka Zbyněk
  5. Magdičová Jana
  6. Mottlová Dita
  7. Müller Tomáš
  8. Nová Miroslava
  9. Schusterová Šárka
  1. Skotnica Michal
  2. Svoboda Petr
  3. Šnajdrová Jana
  4. Titěrová Pavlína
  5. Vaňková Lenka
  6. Vitásková Petra
  7. Wilk Karel
  8. Zuzánková Hana
  9. Žáková Jana

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Eva TURSKÁ
  1. Bláha Ondřej
  2. Bostl Jakub
  3. Brož Vojtěch
  4. Brzobohatý Jiří
  5. Coníková Martina
  6. Havel Martin
  7. Chmelík Petr
  8. Chvojková Lucie
  9. Jonák Jan
  1. Kicl Radek
  2. Kodet Milan
  3. Lavička Petr
  4. Liebner Jan
  5. Moravec Aleš
  6. Pilík Roman
  7. Pína Ondřej
  8. Šimeček Jiří
  9. Tomášek Petr
  1. Tršo David
  2. Tršo Martin
  3. Vácha Jan
  4. Větrovský Aleš
  5. Volák Milan
  6. Volf Tomáš
  7. Vostarek Tomáš

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Dohnal Petr
  2. Dražan Michal
  3. Eisenreich Lukáš
  4. Falát Daniel
  5. Frýdl Tomáš
  1. Hájek Jaroslav
  2. Lacina Martin
  3. Malý Ondřej
  4. Mašek Zdeněk
  5. Melichar Tomáš
  1. Opička Milan
  2. Růžička Stanislav
  3. Tábor Lukáš

 

 

2,228x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes