Maturitní ročníky 1999

Ročník IV. E – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: František KRÁL
  1. Batěk Miroslav
  2. Bejček Martin
  3. Drazdík Tomáš
  4. Dupač Ondřej
  5. Dvořák Ondřej
  6. Hašek Petr
  7. Hons Pavel
  8. Houska Michal
  9. Hurecký Petr
  10. Jíra Milan
  1. Kala Václav
  2. Kalík Miroslav
  3. Kolský Marek
  4. Kůla Stanislav
  5. Mach Jiří
  6. Melichar Bohumil
  7. Navrátil Jan
  8. Nový Pavel
  9. Puhalo Petr
  10. Recman Martin
  1. Spilka David
  2. Stoklasa Jan
  3. Šafránek David
  4. Šerák Milan
  5. Šlenc Jan
  6. Vokáč Petr
  7. Zábrodský Michal
  8. Zíka Jiří
  9. Zouzal Lukáš

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Bejček Jiljí
  2. Funk Milan
  3. Hamáček Martin
  4. Hanzlíková Kateřina
  5. Hricová Jana
  6. Janáková Anna
  7. Jonák Pavel
  8. Kašparová Jana
  9. Klouda Martin
  1. Kokštejn Jakub
  2. Kolář Petr
  3. Krampera Tomáš
  4. Mynarz Ladislav
  5. Petáková Michaela
  6. Placatka Antonín
  7. Salát Michal
  8. Sklenská Lenka
  9. Skořepa Jaroslav
  1. Sládková Jana
  2. Šedivý Tomáš
  3. Tesař Jan
  4. Tošner Marcel
  5. Trpišovský Karel
  6. Vavruška Vladimír
  7. Vlček Jan

 

 

Ročník IV. MA – Management strojírenství

Třídní: Ing. Alena HRDLIČKOVÁ
  1. Brokeš Martin
  2. Brůčková Pavla
  3. Čanda Petr
  4. Čechová Markéta
  5. Ecklová Lucie
  6. Falcník Ondřej
  7. Hlaváčková Renáta
  8. Horká Helena
  9. Hrubý Tomáš
  1. Jendruščák Petr
  2. Kos Karel
  3. Kout Vladimír
  4. Kříž Pavel
  5. Kulovaný Tomáš
  6. Kvapilová Zuzana
  7. Liebnerová Petra
  8. Linhart Tomáš
  9. Rothová Veronika
  1. Stoklasová Eva
  2. Svojtka Petr
  3. Švagr Michal
  4. Velek David
  5. Volná Radana
  6. Vostrý Jan
  7. Zach Vojtěch

 

 

Ročník IV. MB – Management strojírenství

Třídní: Mgr. Jitka KRATOCHVÍLOVÁ
  1. Batěk Michal
  2. Bobriková Kateřina
  3. Brunhoferová Kateřina
  4. Černek Radovan
  5. Franěk David
  6. Horáček Petr
  7. Křenková Eva
  8. Kupková Andrea
  9. Mášová Jaroslava
  10. Melichar Miroslav
  1. Morávková Lenka
  2. Muzikář Pavel
  3. Nelibová Andrea
  4. Nová Tereza
  5. Novotný Miloš
  6. Poplšteinová Lucie
  7. Pošíková Miroslava
  8. Řehák Martin
  9. Skřivánková Tereza
  10. Slámová Lenka
  1. Stoklasová Hana
  2. Stoklasová Vlasta
  3. Švagr Vladimír
  4. Švec Jiří
  5. Švehlová Michaela
  6. Trakal Tomáš
  7. Vacínová Romana
  8. Vetešník Vratislav

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Ing. Ján TUNEGA
  1. Brejchová Kateřina
  2. Čepelák Miroslav
  3. Hlavín Martin
  4. Janoušek Tomáš
  5. Kakeš Jiří
  6. Kolář Petr
  7. Kotlovský Petr
  8. Lebeda Josef
  9. Marek Tomáš
  1. Oktábec Štěpán
  2. Pánek Michal
  3. Petřina Jiří
  4. Pišek Josef
  5. Plavec Jan
  6. Pokorný Stanislav
  7. Rejlek Filip
  8. Rusín Robin
  9. Řehoř Petr
  1. Shrbená Lenka
  2. Soukup Pavel
  3. Soukupová Lucie
  4. Šampalík Josef
  5. Tomášek Adam
  6. Tůma Martin
  7. Vacek Jaroslav
  8. Zavadil Josef

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: Ing. Josef FRYŠ
  1. Butora Josef
  2. Čuřín Vlastimil
  3. Hodík Petr
  4. Holý Petr
  5. Kašpar Václav
  1. Kubeš Karel
  2. Mácha Ondřej
  3. Máša Josef
  4. Melichar Radek
  5. Petera Martin
  1. Pipota Jiří
  2. Táborský Roman
  3. Vtípil Radim
  4. Walter Martin