Maturitní ročníky 1997

Ročník IV. E – Slaboproudá elektrotechnika

Třídní: Ing. Josef LUKEŠ
  1. Brůček František
  2. Čámský Petr
  3. Čanda Pavel
  4. Čermák Jaroslav
  5. Čurda Zbyněk
  6. Dušek Milan
  7. Fekoňa Jan
  8. Honzík Petr
  9. Hovorka Josef
  10. Hrma Jan
  1. Hrubý Roman
  2. Ježek Milan
  3. Kolář Milan
  4. Kořán Miloslav
  5. Koutek Karel
  6. Král David
  7. Macháček Jan
  8. Malchárek Jan
  9. Malý Aleš
  10. Melmuk Tomáš
  1. Mlynář Josef
  2. Nusl Dušan
  3. Solomonová Alena
  4. Strnad Milan
  5. Tater Pavel
  6. Titl Radek
  7. Trefný Karel
  8. Týr David
  9. Vácha Josef
  10. Wojcieski Pavel

 

 

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: Mgr. Václav KOČOVSKÝ
  1. Bednář Aleš
  2. Dragoun František
  3. Fenyk Tomáš
  4. Fiala Zdeněk
  5. Frank Milan
  6. Hejna Michal
  7. Heller Tomáš
  8. Chlasták Tomáš
  9. Ježek František
  10. Klímová Tereza
    1. Knížek Michal
    2. Kolářová Jana
    3. Kraft Lukáš
    4. Kubeš Stanislav
    5. Kučera Jan
    6. Kvapil Petr
    7. Mrázek Jaroslav
    8. Paleček Miroslav
    9. Shrbená Libuše
    10. Šakový Daniel
  1. Šampalíková Zuzana
  2. Šlapáková Petra
  3. Štulíková Lenka
  4. Trnka Zdeněk
  5. Vrátný Zdeněk
  6. Walenka Jiří
  7. Zaciosová Veronika
  8. Zýka Martin

 

 

Ročník IV. M – Management strojírenství

Třídní: Ing. Ivana STEHLÍKOVÁ
  1. Bízová Alena
  2. Čermáková Iveta
  3. Datlová Tereza
  4. Havelková Iveta
  5. Havelková Monika
  6. Hofman Jiří
  7. Kadaňková Lucie
  8. Kalát Miroslav
  9. Karasová Karolína
  10. Kašparová Iveta
  1. Kočová Klára
  2. Kotábová Renáta
  3. Kout Roman
  4. Patera Martin
  5. Pelcová Martina
  6. Plaček Viktor
  7. Ratimcová Lucie
  8. Růzhová Barbora
  9. Rýparová Jana
  10. Sládková Dita
  1. Suchopárová Jana
  2. Svatošová Lenka
  3. Šnobl Pavel
  4. Traxmandlová Zuzana
  5. Vejborná Ivana
  6. Vojířová Zuzana
  7. Zajíčková Lenka
  8. Žůček Petr

 

 

Ročník IV. P – Pozemní stavitelství

Třídní: Mgr. Jaroslava MUZIKÁŘOVÁ
  1. Bubaň Pavel
  2. Chýle Luboš
  3. Cibulka Jan
  4. Hrma Radek
  5. Hříbalová Eva
  6. Janouch Petr
  7. Jícha Petr
  1. Kohout Jiří
  2. Král Pavel
  3. Lechnýřová Lenka
  4. Melichar Petr
  5. Nováková Radana
  6. Pilecký Jiří
  7. Plaček Martin
  1. Počta Stanislav
  2. Rothová Barbora
  3. Sedláček Jan
  4. Sladká Linda
  5. Stejkoza Šimon
  6. Šťastný Milan
  7. Tupý Josef

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: PaedDr. Tomáš HLAVÁČ
  1. Ciboch Michal
  2. Částka Pavel
  3. Dražan František
  4. Herink Petr
  5. Herma Jaroslav
  6. Hrabák Jiří
  7. Cheníček Otto
  8. Javůrek Jan
  1. Karasová Petra
  2. Klečka Jiří
  3. Knap Aleš
  4. Kočí Michal
  5. Kreš Michal
  6. Kudelňák Miroslav
  7. Leroch Vítězslav
  8. Polák Martin
  1. Pudil Martin
  2. Smák Antonín
  3. Šilhavý Martin
  4. Vejražková Anděla
  5. Vrátný Josef
  6. Zoubek Leoš

 

 

2,422x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes