Maturitní ročníky 1995

Ročník IV. G – Stavební geologie a ekologie

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Adam David
  2. Bakštein Marek
  3. Čanda Vít
  4. Černá Kateřina
  5. Červenka Milan
  6. Červený Štěpán
  7. Fialová Jitka
  8. Gaňa Pavel
  9. Gregor Petr
  1. Hasman Marek
  2. Klemerová Michaela
  3. Matějka Josef
  4. Medvecká Kateřina
  5. Mlýnek Martin
  6. Petřeková Veronika
  7. Prosický Ondřej
  8. Rojová Markéta
  9. Smetana Josef
  1. Stříbrský Radek
  2. Sýkorová Jana
  3. Šnajdr Vilém
  4. Štěpánek Milan
  5. Tomšovská Jana
  6. Tošovská Jitka
  7. Zikmund František

 

 

Ročník IV. A – Automatizační technika

Třídní: Eva PRAUSOVÁ
  1. Benda Milan
  2. Brynda Petr
  3. Bubník Václav
  4. Buchar Zbyněk
  5. Caninec Michal
  6. Čepelák Karel
  7. Čižmarik Marek
  8. Ernest Petr
  9. Fiřt Martin
  1. Fröhlich David
  2. Froněk David
  3. Havlíček Petr
  4. Havlík Michal
  5. Kolář Václav
  6. Kočí Petr
  7. Kratochvíl Josef
  8. Kunágl Jan
  9. Kázecký Petr
  1. Lišková Pavla
  2. Marek Jaroslav
  3. Slanina Břetislav
  4. Soukup Karel
  5. Šlossar Zdeněk
  6. Šmejkal Martin
  7. Zárybnický Jiří

 

 

Ročník IV. B – Automatizační technika

Třídní: Ing. Josef LUKEŠ
  1. Bambousek Jan
  2. Hlaváček Rostislav
  3. Kačena Jaroslav
  4. Krejsa Luboš
  5. Lebeda Aleš
  6. Maršík Petr
  7. Matějka Josef
  8. Matyáš Radek
  1. Mistaler Aleš
  2. Neuberg Jiří
  3. Novotný Jan
  4. Polák Patrik
  5. Procházka Radek
  6. Puchmajer Stanislav
  7. Punčochář Vladimír
  8. Schmidt Martin
  1. Štefan Ondřej
  2. Švehla Radek
  3. Tihelka Pavel
  4. Vančura Ivan
  5. Větrovský Zdeněk
  6. Vůjtěch Martin

 

 

Ročník IV. S – Strojírenství

Třídní: Ing. Václav BENDA
  1. Brož Josef
  2. Bureš Michal
  3. Bureš Pavel
  4. Dortová Lucie
  5. Ferenc Jan
  6. Fišer Petr
  7. Chobotská Šárka
  8. Janský Jaromír
  9. Kylar Jakub
  10. Lněnička Tomáš
  1. Machová Pavla
  2. Maťašeje Petr
  3. Mestek Pavel
  4. Netrefa Milan
  5. Ondřejek Filip
  6. Peterka Vladimír
  7. Růžička Aleš
  8. Rybárová Kamila
  9. Rybař Martin
  10. Sauer Pavel
  1. Sojáková Jitka
  2. Soukup Jan
  3. Šlapáková Jarmila
  4. Špicl Michal
  5. Troller Luboš
  6. Veselá Iveta
  7. Veselý Lukáš
  8. Zápotočný Roman

 

 

1,876x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes