Maturitní ročníky 1993

Ročník IV. HG – Hornictví a hornická geologie

Třídní: RNDr. Rudolf LUKEŠ
  1. Blecha Radek
  2. Boháček Jan
  3. Brom Patrik
  4. Hácha Jaroslav
  5. Hlinomaz Václav
  6. Johanides Milan
  1. Kalát Jiří
  2. Krotký Tomáš
  3. Kříha Martin
  4. Machník Martin
  5. Procházka Pavel
  6. Sirotek Roman
  1. Srp David
  2. Strakula Dušan
  3. Szabad Michal
  4. Šperl Ivo
  5. Uher David
  6. Vodička Jan

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Alena HRDLIČKOVÁ
  1. Bečvář Zbyněk
  2. Berka Jan
  3. Budíšek Marek
  4. Burda Štěpán
  5. Fiala Radim
  6. Haník Tomáš
  7. Hromádka Michal
  8. Ježková Karolína
  9. Kňap Karel
  10. Kohoutková Ivana
  11. Krátký Michal
  1. Květová Markéta
  2. Linha Kamil
  3. Liška Štěpán
  4. Maříková Jana
  5. Michl Jan
  6. Muránská Zuzana
  7. Novák Jan
  8. Novotný Petr
  9. Pánek Radim
  10. Pichlíková Jana
  11. Polák Martin
  1. Ptáček Jiří
  2. Rysová Blanka
  3. Schmidt Jan
  4. Skrip Marian
  5. Sobolík Luděk
  6. Srpová Marika
  7. Šefrna Karel
  8. Šobora Jiří
  9. Tesaříková Markéta

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Mgr. Vilém BERNÁTH
  1. Abrahám Tomáš
  2. Drápalová Kateřina
  3. Flíček Libor
  4. Frišová Soňa
  5. Horká Marcela
  6. Hošinský Radek
  7. Chramosil Martin
  8. Kaucká Helena
  9. Konopas Vladimír
  10. Kučerová Jana
  1. Lomoz František
  2. Pergelt Petr
  3. Pscheidtová Petra
  4. Ptáček Tomáš
  5. Schmeller Martin
  6. Slavíček František
  7. Souček Štěpán
  8. Soukup Jaroslav
  9. Soukup Petr
  10. Stach Zbyněk
  1. Straka Roman
  2. Svajčíková Ivana
  3. Štrbo Zdeněk
  4. Teringl Evžen
  5. Veselý David
  6. Vlček Miroslav
  7. Vondrášková Vendula
  8. Wiedermann Roman

 

 
Ročník IV. SC – Strojírenství

Třídní: Jana LUKEŠOVÁ
  1. Bláha Petr
  2. Cihelka Petr
  3. Doubek Pavel
  4. Frühauf Josef
  5. Haluška Jaroslav
  6. Hnízdil Roman
  7. Jerling Daniel
  8. Ježek Roman
  9. Jirouch Jiří
  10. Karda Milan
  1. Kočárek Karel
  2. Křivánek Milan
  3. Kříž Libor
  4. Kubišta Milan
  5. Kubík Tomáš
  6. Ludvík Tomáš
  7. Lukšan David
  8. Malčánek Martin
  9. Maršík Vojtěch
  10. Mašek Tomáš
  1. Máša Karel
  2. Mazač Radomil
  3. Melek Luděk
  4. Milovič Jan
  5. Moutelík Petr
  6. Srp František
  7. Škoch Marek
  8. Zrůst Jiří

 

 

2,132x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes