Maturitní ročníky 1992

Ročník IV. HGA – Hornictví a hornická geologie

Třídní: Vladimír KAREL
  1. Čeliš Petr
  2. Ďorď Patrik
  3. Fereš Václav
  4. Havel Petr
  5. Jandák Radek
  6. Kalát Tomáš
  7. Mihok Marek
  1. Novák Tomáš
  2. Palivec Štěpán
  3. Plicka Jan
  4. Rod Jiří
  5. Scharnagl Kamil
  6. Skora Václav
  7. Sláma Miroslav
  1. Šťastný Petr
  2. Štěpán Martin
  3. Tesař Pavel
  4. Velebil Vladimír
  5. Volák Marek

 

 

Ročník IV. HGB – Hornictví a hornická geologie

Třídní: Ing. Rudolf SMÍŠEK
  1. Borovka Antonín
  2. Dryák Kamil
  3. Duspěva Jan
  4. Jarolímek Michal
  5. Kadleček Roman
  6. Kajlik Petr
  7. Kareš Martin
  1. Komárek Martin
  2. Kreissl Daniel
  3. Kvasnica Michael
  4. Lener Miroslav
  5. Muránský Martin
  6. Pěkný Petr
  7. Plecer Jan
  1. Rychlík Roman
  2. Simonides Petr
  3. Sirotek Josef
  4. Stehlík Martin
  5. Ureš Martin
  6. Váně Petr

 

 

Ročník IV. A – Strojírenství

Třídní: Ing. Blanka KAFKOVÁ
  1. Adámek Libor
  2. Barhoňová Marie
  3. Bartoš Václav
  4. Bernášek Roman
  5. Dvořáková Miroslava
  6. Dvořák Martin
  7. Eiselt Karel
  8. Hatina Luboš
  9. Horák Jiří
  10. Hruška Tomáš
  1. Jančík Karel
  2. Jarůšková Jana
  3. Klier Josef
  4. Kodatová Andrea
  5. Kout Martin
  6. Ladmová Vladimíra
  7. Mašek Petr
  8. Mlynařík Petr
  9. Pánková Kamila
  10. Petřík Ladislav
  1. Procházka Tomáš
  2. Roušalová Ilona
  3. Růžičková Marie
  4. Rýdlová Michaela
  5. Šimonovský Jan
  6. Šindelářová Lenka
  7. Uriková Gabriela
  8. Vosáhlová Michaela
  9. Zbránek Tomáš
  10. Žingorová Lenka

 

 

Ročník IV. B – Strojírenská konstrukce

Třídní: Ing. Zinaida VALÁŠKOVÁ
  1. Abrhám Petr
  2. Bacíková Dagmar
  3. Bajko Tomáš
  4. Beránková Jana
  5. Bláha David
  6. Brůžek Luboš
  7. Duchoň Ladislav
  8. Fink Petr
  9. Hrachovcová Alexandra
  10. Hřídel Radek
  1. Kolářová Eva
  2. Kříž Josef
  3. Kubrycht Jiří
  4. Kuchta Václav
  5. Lafková Hana
  6. Poláková Sylva
  7. Pospíšil Jiří
  8. Procházková Ilona
  9. Sůsová Jana
  10. Synková Gabriela
  1. Šilhavý Václav
  2. Šínová Jitka
  3. Štropová Andrea
  4. Tučná Martina
  5. Valík Petr
  6. Velková Gabriela
  7. Veselý Stanislav
  8. Vokrouhlík Jiří
  9. Zákostelská Dana

 

 
Ročník IV. C – Strojírenská technologie

Třídní: Lumír KOVANDA
  1. Baborovská Antonie
  2. Beneš Miroslav
  3. Bouček Jan
  4. Dlouhý Jiří
  5. Dikun Tomáš
  6. Crk Alois
  7. Fürst Milan
  8. Keřlík Petr
  9. Krátký Pavel
  1. Kyseláková Kateřina
  2. Loužecká Alena
  3. Mazour Petr
  4. Máša Martin
  5. Mihalíková Lenka
  6. Mígl Michal
  7. Nekolný Stanislav
  8. Nepivodová Štěpánka
  9. Novotná Jana
  1. Pečarka Milan
  2. Prendký Martin
  3. Rezková Hana
  4. Strama Richard
  5. Štěpánová Věra
  6. Štětka Josef
  7. Velebil Antonín
  8. Zajíček Jaroslav
  9. Zuza Tomáš

 

 

Ročník IV. D – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. Jiří NEPIVODA
  1. Bachcevanidu Alena
  2. Bartoš Jan
  3. Bartošová Hana
  4. Bucková Miluše
  5. Čejdík Petr
  6. Čepeláková Jitka
  7. Červená Ivana
  8. Doubek Petr
  9. Dubská Marie
  1. Hrabáková Milena
  2. Hutyrová Jana
  3. Jícha Petr
  4. Kolářová Dana
  5. Krůtová Ilona
  6. Kvapil Robert
  7. Marková Marta
  8. Mařík Radek
  9. Ric Tomáš
  1. Souček Jaroslav
  2. Sýkora Pavel
  3. Sýkora Radek
  4. Škrlantová Jitka
  5. Štěpán Miroslav
  6. Šťastný Miroslav
  7. Valta Roman
  8. Vašíčková Magdalena
  9. Zikmund Miroslav

 

 

2,583x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes