Maturitní ročníky 2002

4.S – StrojírenstvíTřídní učitel: Mgr. Šárka Říhová
Balcar Jan,Bouše Jan, Burian Petr, Bursík Vít, Čížek Jan, Fenik Petr, Fiala Tomáš, Grünbauer Jiří, Hlinka Petr, Hrabák Jan, Kafka Lukáš, Kasal Petr, Kohout Josef, Kolář Lukáš, Lukšan Tomáš, Mašek Jiří, Matějka Jan, Musil Michal, Říha Zbyněk, Stibor Jan, Šimek Petr, Štědronský Michal, Tvrdík Petr

2002_4s

4.P – Pozemní stavitelstvíTřídní učitel: Ing. Václav Svoboda
Belko Miroslav, Bílek Petr, Doušová Pavlína, Heichel Radek, Houska Petr, Hrabáková Božena, Chvál Václav, Kabíčková Veronika, Kadlec Daniel, Korf Martin, Kozelka Luboš, Mičan Jan, Mochán Petr, Pečený Tomáš, Pilík Tomáš, Růžička David, Schmidt Petr, Sůva Ondřej, Štochl František, Švehla Libor, Troch Ondřej, Turský Tomáš, Ulman Martin, Vlček Petr

2002_4p

4.MA – Management strojírenstvíTřídní učitel: Ing. Ivana Stehlíková
Bláhová Marie, Buchová Martina, Černá Michaela, erveňák Pavel, Češková Monika, Číhal Martin, Čížková Michaela, Dostálová Ladislava, Dvořáčková Monika, Fialová Kateřina, Fraňková Eva, Horňáková Lenka, Hrabáková Michaela, Jíchová Monika, Kazáková Lenka, Kopecká Klára, Kosmanová Lucie, Kostolanská Jana, Kverková Lucie, Machovcová Alena, Matějková Šárka, Míka Zdeněk, Onderka Miroslav, Pekárik Pavel, Pixová Iva, Řehulková Věra, Sedláková Veronika, Škodová Zuzana, Štefanová Martina, Trieb Pavel, Trnková Jana, Vajnerová Lucie, Větrovská Daniela

2002_4m

4.G – Stavební geologie a ekologieTřídní učitel: Mgr. Jaroslava Dadáková
Cíza Petr, Červinková Petra, Durlínová Kateřina, Dvořák Ladislav, Felt Marek, Fencl
Aleš, Gebrian Petr, Hájek Radim, Hanušová Ivona, Havlina Jan, Hejkrlík Zdeněk,
Holanová Veronika, Holý Ondřej, Hřídel Karel, Jarolím Jan, Kabyl Petr, Kobík Milan,
Makovník Patrik, Malá Marie, Maršálková Zuzana, Matějka Dušan, Mornštajnová Eva,
Pecival Tomáš, Převrátil Libor, Řezáčová Jana, Šedá Olga, Tichý Benjamín, Typner
Stanislav, Vojtová Eva

2002_4g

4.EA – Slaboproudá elektrotechnikaTřídní učitel: Ing. Josef Řehout
Adámek Martin, Bartoš Jaroslav, Davídek Josef, Duben Radek, Ehl Vlastimil, Fiala Pavel, Frank Marek, Hanusek Pavel, Horký Michal, Hrubec Michal, Chlanda Petr, Chýle Josef, Kolečkář Petr, Košťálek David, Kotlan Václav, Krejzar Luděk, Křísa Michal, Kříž Petr, Lípa Oldřich, Nytra Jiří, Oktábec Michal, Pechr Miroslav, Pučko Pavel, Růžička Čeněk, Spálenka Karel, Šiška Jan, Štochl Miroslav, Trávníček Jiří, Vereš Pavel, Vöröš Lukáš, Žďárek Miroslav

2002_4e

4,487x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes