Maturitní ročníky 1989

Ročník IV. HG – Hornictví a hornická geologie

Třídní: RNDr. Zdeněk PETŘEK
  1. Bauer Tomáš
  2. Beran Jan
  3. Blažek Michal
  4. Blodek Tomáš
  5. Častotický Jan
  6. Černý Radek
  7. Filípek Prokop
  8. Hrkal Jan
  9. Chýle Jiří
  10. Kalát Michal
  11. Karas Jiří
  12. Kaucký Jaroslav
  1. Kněžínek Bronislav
  2. Konopásek Jiří
  3. Krebs Tomáš
  4. Krejča Petr
  5. Lerch Zdeněk
  6. Liška Milan
  7. May Filip
  8. Palivec Michal
  9. Pavliš Valter
  10. Pekárek Martin
  11. Podzemský Pavel
  12. Popovič Miroslav
  1. Řeháček Martin
  2. Scharnágl Zdeněk
  3. Sivák Petr
  4. Sivok Josef
  5. Skuhrovec Otto
  6. Slaník Martin
  7. Slepička Vladimír
  8. Smetana Martin
  9. Stoklasa Karel
  10. Šefrna Martin
  11. Šípek Bohumil
  12. Vomáčka Jiří

 

 

Ročník IV. A – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. František TOMAN
  1. Abrahám Josef
  2. Bacík Vlastimil
  3. Blažková Věra
  4. Cihelka Radek
  5. Červený Vítězslav
  6. Dvořák Stanislav
  7. Hlavatý Luboš
  8. Houska Martin
  9. Jiráček Luboš
  10. Klečka Pavel
  11. Kolmárová Alena
  12. Kotrč Jan
  1. Klír Daniel
  2. Lang Radek
  3. Macháček Petr
  4. Militký Dušan
  5. Novák Václav
  6. Otta Josef
  7. Peterka Luboš
  8. Petrášková Soňa
  9. Pohořálková Jana
  10. Procházková Zdeňka
  11. Rež Miroslav
  12. Rudolfová Ivana
  1. Řezáč Luboš
  2. Sloup František
  3. Staníček Roman
  4. Straka Jaroslav
  5. Suchý Martin
  6. Šrámek Vladimír
  7. Tůma Miroslav
  8. Vaněrka Petr
  9. Viterna Radek
  10. Vošahlík Václav
  11. Vršecký Aleš
  12. Žlutický Martin

 

 

Ročník IV. B – Strojírenská technologie

Třídní: Milada JOUZOVÁ
  1. Baier Petr
  2. Bauer Petr
  3. Bigazsová Irena
  4. Brůžek Pavel
  5. Bureš Stanislav
  6. Cinádr Marian
  7. Formánková Milena
  8. Fraitog Michal
  9. Hošek Libor
  10. Charvátová Lenka
  11. Chlustina Pavel
  1. Janoušek Pavel
  2. Kavalír Hanuš
  3. Krauz Josef
  4. Křížek Milan
  5. Leitermanová Martina
  6. Lukeš Martin
  7. Moutelík Libor
  8. Muzika Milan
  9. Nedvěd Václav
  10. Nováková Daniela
  11. Pecka Josef
  1. Pekárek Milan
  2. Ptáček Martin
  3. Staněk Karel
  4. Štajner Ivo
  5. Štěpán Daniel
  6. Švarc Josef
  7. Vlček Antonín
  8. Vošmik Petr
  9. Vraná Jaroslava
  10. Zíma Pavel
  11. Žůčková Ivana

 

 

2,363x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes