Maturitní ročníky 1988

Ročník IV. HGA – Hornictví a hornická geologie, Hlubinné dobývání ložisek

Třídní: Ing. Jaroslav ŠŤASTNÝ
  1. Běloch Radek
  2. Brettl Roman
  3. Caithaml Jaromír
  4. Drozda David
  5. Grunt Martin
  6. Hanžl Jan
  7. Kolář Pavel
  8. Král Otakar
  9. Mračno Petr
  1. Novák Jiří
  2. Příhoda Milan
  3. Pubrdle Pavel
  4. Rajtmajer Stanislav
  5. Roubal Josef
  6. Řechka Václav
  7. Sirotek Jaromír
  8. Slíž Daniel
  9. Staněk Roman
  1. Tesař Martin
  2. Tomek Martin
  3. Tulach Petr
  4. Zapletal Jaroslav
  5. Zoul Daniel
  6. Žák Karel
  7. Žižka Jan

 

 

Ročník IV. HGB – Hornictví a hornická geologie, Průzkum ložisek

Třídní: RNDr. Zdeněk PETŘEK
  1. Bouška Martin
  2. Broumský Marian
  3. Horák Oldřich
  4. Horák Štěpán
  5. Janák Petr
  6. Klabíková Hana
  7. Klusáček Petr
  8. Králová Tereza
  1. Macák Miroslav
  2. Máchová Lenka
  3. Mengerová Rita
  4. Miška Marcel
  5. Muzikář Martin
  6. Pajer Roman
  7. Petrásek Norbert
  8. Skálová Lenka
  1. Slabihoudková Radka
  2. Sváda Tomáš
  3. Toms Bohumil
  4. Vestfal Aleš
  5. Vrabec Petr
  6. Waclawczyková Stan.
  7. Wiesner Egon
  8. Žůček Václav

 

 

Ročník IV. A – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Abraham Josef
  2. Anýž Milan
  3. Bašta Tomáš
  4. Bauman Martin
  5. Čajan Karel
  6. Děd Martin
  7. Doubek Pavel
  8. Havelka Petr
  9. Hložanka Martin
  10. Javorský Milan
  11. Kodat Jan
  1. Králíček Josef
  2. Kuba Josef
  3. Kuník Tomáš
  4. Mikyska Josef
  5. Nepivoda Miloš
  6. Novák Vilém
  7. Nový Jan
  8. Pallagy Tomáš
  9. Polák Radek
  10. Ptáček Richard
  11. Pužík Václav
  1. Salavec Zdeněk
  2. Spilka Josef
  3. Škudrna Radek
  4. Šplíchal Petr
  5. Štricz Karel
  6. Uherek Martin
  7. Vácha Roman
  8. Velas Petr
  9. Vosáhlo Pavel

 

 

Ročník IV. B – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. Otakar FAJFR
  1. Baumanová Jitka
  2. Bureš Petr
  3. Cajthaml Pavel
  4. Deverová Marcela
  5. Duchoň Zdeněk
  6. Eliáš Ondřej
  7. Glogar Petr
  8. Hroš Luboš
  9. Hrubá Monika
  10. Huml Pavel
  1. Huml Tomáš
  2. Korejsová Jana
  3. Kotnauerová Ladislava
  4. Kuličková Svatava
  5. Kvídová Iveta
  6. Ledvinka Marek
  7. Linhart Ladislav
  8. Luhanová Alena
  9. Mlýnek Vladimír
  10. Palgutová Daniela
  1. Pehe Martin
  2. Popálená Andrea
  3. Růžička Petr
  4. Sezimová Lenka
  5. Slovák Radko
  6. Svobodová Eva
  7. Tichý Libor
  8. Veselá Jaroslava
  9. Vrba Pavel
  10. Zoubek Jiří

 

 

2,311x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes