Maturitní ročníky 1987

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Eva PRAUSOVÁ
  1. Balvín Petr
  2. Bernard Radek
  3. Čermák Jan
  4. Funěk Milan
  5. Hadač Miroslav
  6. Havlovic Pavel
  7. Huděc Marcel
  8. Chlapovič Petr
  1. Jánský Aleš
  2. Kortus Michal
  3. Kubů Petr
  4. Leiš Jan
  5. Lojík Kamil
  6. Martínek Miloš
  7. Morav Dušan
  8. Netušil Pavel
  1. Prostřední Jan
  2. Rambousek Miroslav
  3. Říha Pavel
  4. Skalník Jaroslav
  5. Slepička Jiří
  6. Škváro Jaroslav
  7. Žížala Josef

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Jana ŠPINAROVÁ
  1. Babka Karel
  2. Bohátka Jakub
  3. Burger Ivo
  4. Cimburek Martin
  5. Cmuntová Ilona
  6. Čadek Libor
  7. Daniš Libor
  8. Dašková Růžena
  9. Eret Alexandr
  10. Formánek Jindřich
  11. Fousová Dana
  12. Haftaňák Miroslav
  1. Hajer Marcel
  2. Hanuš Miroslav
  3. Hodinková Radka
  4. Hoke Dag
  5. Holý Čestmír
  6. Chloupek Marek
  7. Indra Peter
  8. Jiras Tomáš
  9. Kolářová Věra
  10. Kopáč Otto
  11. Košan Přemysl
  12. Kozák Marek
  1. Libnar Vladimír
  2. Lukš Martin
  3. Muzikář Vladislav
  4. Pekárková Jana
  5. Petránský Jan
  6. Slavík Jiří
  7. Šmídová Drahomíra
  8. Šteindler Michal
  9. Štěpán František
  10. Trtílek Jan
  11. Vázler Martin
  12. Vindušková Pavla

 

 

Ročník IV. A – Strojírenství

Třídní: Ing. Jindřich ZÁVODNÝ
  1. Bacík Pavel
  2. Brázdová Božena
  3. Burda Petr
  4. Čejka Milan
  5. Černý Václav
  6. Fejtl Zdeněk
  7. Fišerová Jaroslava
  8. Greguš Luděk
  9. Havač Vlastimil
  10. Herold Egon
  1. Holcmanová Alena
  2. Hošek Pavel
  3. Hubeňák Radek
  4. Janík Jan
  5. Jeníček Karel
  6. Kalát Karel
  7. Kosek Milan
  8. Kovaříková Hana
  9. Nesveda Jiří
  10. Petrovic Karel
  1. Pour Milan
  2. Součková Irena
  3. Štěpnička Oldřich
  4. Tarasovičová Jana
  5. Vaníčková Ladislava
  6. Vitásková Radka
  7. Vlasák Roman
  8. Vojíř Pavel
  9. Zborníková Lenka
  10. Zrostlíková Ivana

 

 

Ročník IV. B – Strojírenství

Třídní: Ing. Zinaida VALÁŠKOVÁ
  1. Babáček Vít
  2. Cihelka Miloš
  3. Čeleda Miloslav
  4. Doležal Jiří
  5. Drážďanský Michal
  6. Engl Jaroslav
  7. Herák Leoš
  8. Hoker Martin
  9. Ingeduld Miroslav
  10. Jetel Jiří
  1. Kodat Roman
  2. Křivánek Petr
  3. Laffar Marcel
  4. Lhoták Luboš
  5. Makovec Zdeněk
  6. Mrázek Radim
  7. Nebeský Tomáš
  8. Opatrný Daniel
  9. Pánek Milan
  10. Pecka Luboš
  1. Pehe Martin
  2. Placatka Stanislav
  3. Roztočil Radek
  4. Řapek Vilém
  5. Řehák Stanislav
  6. Soukup Bohumír
  7. Soukup Ladislav
  8. Stříbrský Tomáš
  9. Šneller Zdeněk

 

 

2,273x celkem (od 6.12.2013), 3x dnes