Maturitní ročníky 1986

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Jaroslav ŠŤASTNÝ
  1. Galaš Radek
  2. Ganzwohl Pavel
  3. Hnízdil Roman
  4. Janů Josef
  5. Karnoš Zdeněk
  6. Kovařík Ivan
  7. Krejčí Jan
  1. Mareš Miroslav
  2. Moučka Kamil
  3. Novotný Jiří
  4. Prostecký Luděk
  5. Říha Václav
  6. Říkovský Pavel
  7. Sedláček Bohumil
  1. Štilip Petr
  2. Šváb Jiří
  3. Uhlík Viliam
  4. Viktora Pavel
  5. Vobořil Václav

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Jaroslav HODRMENT
  1. Antfeistová Lea
  2. Bečkovská Pavlína
  3. Beran Jan
  4. Beroušek Pavel
  5. Bílý Tomáš
  6. Bouček Vladimír
  7. Dědič Stanislav
  8. Dolejš Ivan
  9. Fous Karel
  10. Frolík František
  1. Hloušek Vladimír
  2. Hrčkulák Richard
  3. Chlupová Ilona
  4. Janata Jiří
  5. Javůrková Marcela
  6. Jiras Tomáš
  7. Kadlecová Martina
  8. Kollert Petr
  9. Koranda Jiří
  10. Kubík Karel
  1. Lahuta Hynek
  2. Matoušek Michael
  3. Müller Petr
  4. Pokorný Michal
  5. Pokorný Václav
  6. Říhová Olga
  7. Schmied Roman
  8. Urbanovský Rostislav

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Milan FALC
  1. Bálek Václav
  2. Bedřichová Helena
  3. Belšán Ondřej
  4. Bojková Pavla
  5. Černý Miloš
  6. Fairaislová Naděžda
  7. Golda Petr
  8. Houdek Roman
  9. Chalupa Lubomír
  10. Ječmínek Jiří
  11. Jerneková Martina
  1. Jurák David
  2. Klementová Simona
  3. Kordíková Lenka
  4. Kyttlerová Naděžda
  5. Lipka Pavel
  6. Machuta Pavel
  7. Marková Jana
  8. Menšík Roman
  9. Müller Jiří
  10. Nohejlová Iveta
  11. Nováková Magdalena
  1. Puchernová Radka
  2. Sojka Rudolf
  3. Soukup Miroslav
  4. Stuchlý Josef
  5. Suchopár Jarsolav
  6. Šefčík Martin
  7. Šimák Pavel
  8. Trčka Miroslav
  9. Vítková Renata
  10. Vršecký Petr

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Ing. Jarmila NOVÁKOVÁ
  1. Bláha František
  2. Bouška Milan
  3. Doležal Josef
  4. Doležal Václav
  5. Fairaisl Jiří
  6. Grohman Petr
  7. Hanus Václav
  8. Hončík Karel
  9. Horník Milan
  10. Kadečka Jan
  11. Kincl Jiří
  1. Kordule Miloslav
  2. Ksandr Jaroslav
  3. Kubát Jaroslav
  4. Kučera Václav
  5. Kuděj Milan
  6. Mareš Josef
  7. Nádherný Miroslav
  8. Novák Karel
  9. Novotný Milan
  10. Pelikán Radek
  11. Plecitý Pavel
  1. Puchmeltr Josef
  2. Růžička Libor
  3. Rydrych Pavel
  4. Sedláček Jiří
  5. Sláma Jiří
  6. Stefanides Petr
  7. Špak Martin
  8. Vávra Pavel
  9. Vítek Jiří
  10. Volný Ivo
  11. Vonásek Petr

 

 

2,213x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes