Maturitní ročníky 1985

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: PhDr. Ivana CHRÁSTOVÁ
  1. Bratičák Petr
  2. Březovský Milan
  3. Budina Václav
  4. Czech Roman
  5. Eichler Jiří
  6. Havel Ivo
  7. Kácha Petr
  8. Klečka Jan
  1. Kleveta Petr
  2. Kopecký Josef
  3. Kostka Petr
  4. Kuchař Josef
  5. Lojín František
  6. Pešek Václav
  7. Rajtmajer Roman
  8. Sefzig Petr
  1. Štégr Josef
  2. Tihelka Jiří
  3. Tůma Milan
  4. Váně Jaroslav
  5. Vetešník Ivan
  6. Vlček Josef
  7. Vrátný Robert
  8. Žerava Ivo

 

 

Ročník IV. GA – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Ing. Stanislav MELICHAR
  1. Buriánek Martin
  2. Dastych Václav
  3. Fallada Jiří
  4. Gregorek Jiří
  5. Jakeš Jaroslav
  6. Juranka Aleš
  7. Kára Josef
  1. Koláčný Miroslav
  2. Kořínek Pavel
  3. Lisý Martin
  4. Liška Stanislav
  5. Miškovský Josef
  6. Novák Radek
  7. Rydrych Miloslav
  1. Říha Petr
  2. Strnad Marcel
  3. Trkovský Luboš
  4. Valenta Ondřej
  5. Zákoucký Roman

 

 

Ročník IV. GB – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Marie VYHLASOVÁ
  1. Bečkovská Martina
  2. Bohdálek Petr
  3. Brečková Milena
  4. Faiereislová Zdeňka
  5. Hacker Ladislav
  6. Holánek Petr
  7. Karasová Lenka
  8. Kareš Petr
  9. Křížková Zdeňka
  1. Kůrka Petr
  2. Macenauer Tomáš
  3. Markuš Ivan
  4. Matějková Jitka
  5. Melichar Jiří
  6. Míka Petr
  7. Mynarčík Pavel
  8. Náhlovský David
  9. Nevařilová Lenka
  1. Pichl Karel
  2. Pohunková Zuzana
  3. Prokop Ladislav
  4. Prokšová Stanislava
  5. Stybor Aleš
  6. Suchel Miroslav
  7. Trstan Radek
  8. Valíček Jindřich
  9. Vojáčková Stanislava

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Jana LUKEŠOVÁ
  1. Blažek Petr
  2. Bolina Pavel
  3. Čedík Milan
  4. Dražanová Hana
  5. Haltenbergerová Irena
  6. Hroch Pavel
  7. Jiránková Lenka
  8. Kotrbatý Karel
  9. Königsmark Miroslav
  1. Květoň Petr
  2. Makoš Ivan
  3. Mošnička Milan
  4. Otta Petr
  5. Plzáková Pavlína
  6. Sakáč Ondřej
  7. Skřivánková Hana
  8. Stoklasa Miroslav
  9. Stupka Václav
  1. Svoboda Jan
  2. Šedivý Petr
  3. Štochl Václav
  4. Vildman Miroslav
  5. Vůcha Tomáš
  6. Zikmund Luděk
  7. Žák Robert
  8. Žáková Jana

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Milada JOUZOVÁ
  1. Bureš Milan
  2. Coufal Aleš
  3. Čedík Josef
  4. Černý František
  5. Hochman Jan
  6. Hyspecký František
  7. Jaroš Petr
  8. Jícha Miroslav
  9. Kocourek Vladimír
  10. Kofroň Pavel
  1. Kolinger Tomáš
  2. Kolín Petr
  3. Kratochvíl Pavel
  4. Kuba Karel
  5. Matuška Ivan
  6. Nekolný Vladimír
  7. Oborník Luboš
  8. Piloušek Luděk
  9. Poplštein Martin
  10. Procházka Jiří
  1. Procházka Roman
  2. Ptáček Roman
  3. Rosinský Boris
  4. Stloukal Jiří
  5. Syrovátka Jiří
  6. Škrlant Jiří
  7. Štěpnička Vlastimil
  8. Václavík Libor
  9. Vild Karel
  10. Vrba Pavel

 

 

2,336x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes