Maturitní ročníky 1984

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Jaruška SIGMUNDOVÁ
  1. Bělík Miroslav
  2. Bláha Milan
  3. Černý Jiří
  4. Černý Roman
  5. Dufek Milan
  6. Fiala Michal
  7. Freyburg Tomáš
  8. Herák Roman
  1. Houdek Petr
  2. Kadič Miroslav
  3. Klimt Roman
  4. Kodýtek Jiří
  5. Kratochvíl Karel
  6. Nagy Zdeněk
  7. Němec Josef
  8. Novák René
  1. Pecháček Pavel
  2. Peták Martin
  3. Pikulík Jaroslav
  4. Steinbauer Drahoslav
  5. Šedý Roman
  6. Vácha Roman
  7. Ziopulos Gera

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Benják Pavel
  2. Čáp Jaroslav
  3. Ernygr Milan
  4. Faiereisl Petr
  5. Fürstová Hana (Borčová)
  6. Grotz Martin
  7. Herrmann Karel
  8. Hornák Milan
  9. Kaiser Libor
  1. Kleidienst Pavel
  2. Klepetko Milan
  3. Mertlová Dana
  4. Novosad Bronislav
  5. Novosad Pavel
  6. Petrová Hana (Sirotková)
  7. Petržilka Roman
  8. Pícha Roman
  9. Pližingr Dušan
  1. Podlahová Libuše
  2. Sedlák Karel
  3. Seidl Karel
  4. Soukup Milan
  5. Škola Ivo
  6. Urban Karel
  7. Váňa Jaromír
  8. Votápka Tomáš
  9. Zámečníková Jitka

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Otakar FAJFR
  1. Alexa Pavel
  2. Babáčková Šárka
  3. Behenský Jaroslav
  4. Beranová Alena
  5. Brejcha Milan
  6. Brchelová Hana
  7. Čepeláková Dana
  8. Čičatka Pavel
  9. Dlouhý Aleš
  10. Duchoňová Eva
  11. Falc Martin
  12. Habada Josef
  1. Hyrman Karel
  2. Chábová Jitka
  3. Chocholatý Jindřich
  4. Chwoika Walter
  5. Janů Daniela
  6. Jelínek Miroslav
  7. Ježková Jitka
  8. Karpíšek Jindřich
  9. Kaufman Josef
  10. Kott Miroslav
  11. Králíková Ivana
  12. Marchevka Radek
  1. Míková Martina
  2. Mojžíš Vítězslav
  3. Petráňová Eva
  4. Schneider Pavel
  5. Sosnovcová Jitka
  6. Soukup Petr
  7. Stibor Luboš
  8. Vinař Aleš
  9. Votíková Jana
  10. Voráčková Milada

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Ing. Jaroslav DRAŽAN
  1. Braun Miroslav
  2. Čedík Josef
  3. Dolejší Libor
  4. Dvořák vladimír
  5. Florián Tomáš
  6. Holeček Bohuslav
  7. Humňal Kamil
  8. Ječný Jiří
  9. Klapka Václav
  10. Kocourek Ivo
  11. Kopal Luboš
  12. Krasl Jiří
  1. Kubašta Roman
  2. Kučera Karel
  3. Laco Petr
  4. Matějíček Pavel
  5. Matějka Martin
  6. Mára Jan
  7. Míka Luděk
  8. Novotný Pavel
  9. Parýzek Jan
  10. Petřík Petr
  11. Pilík Pavel
  12. Poduška Václav
  1. Polák Milan
  2. Slabihoudek Petr
  3. Sladkovský Miloš
  4. Sýkora Petr
  5. Šír Vladimír
  6. Vohralík Pavel
  7. Vojíř Jiří
  8. Vondrášek Jiří
  9. Voříšek Luboš
  10. Vošahlík Josef
  11. Vrbka Tomáš

 

 

2,331x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes