Maturitní ročníky 1983

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Jaroslav ŠŤASTNÝ
  1. Bartoš Pavel
  2. Binar Rodamír
  3. Bláža Vladimír
  4. Boháček Jiří
  5. Brokeš Michal
  6. Dušek Rostislav
  7. Fukan Petr
  8. Hošek Petr
  9. Janeček Ivan
  10. Kocián Lubomír
  1. Krejča Jakub
  2. Krejčík Radomír
  3. Kužel Michal
  4. Kymla Petr
  5. Maňas Miloš
  6. Máša Stanislav
  7. Mišun Petr
  8. Nagy Zdeněk
  9. Nepor Radomír
  10. Oláh Karel
  1. Pacák Neklan
  2. Pobočík Miloš
  3. Popík Petr
  4. Poslušný Zdeněk
  5. Převrátil Jaromír
  6. Pucherna Jiří
  7. Řezáč Václav
  8. Šimánek Miloš
  9. Vyvážil Milan
  10. Vrána Blahoslav

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Jana ŠPINAROVÁ
  1. Doležal Ivan
  2. Dostálová Ivana
  3. Dóšová Ivana
  4. Fárik Miroslav
  5. Gabrhelík Josef
  6. Hejlík Václav
  7. Hulík Petr
  8. Jiránek Jaroslav
  9. Jirásek Vladimír
  10. Karlová Jana
  1. Kissová Jitka
  2. Klaudy Stanislav
  3. Klofáč Pavel
  4. Kratochvíl Antonín
  5. Křivánek Roman
  6. Kubec Petr
  7. Machander Vladimír
  8. Motejlková Irena
  9. Neckář Ivan
  10. Pejčoch Michal
  1. Pelcner Luboš
  2. Pospíšilová Květoslava
  3. Račanský Jindřich
  4. Růžičková Stanislava
  5. Seidl Kamil
  6. Svobodová Magda
  7. Šíša Libor
  8. Tecl Viktor
  9. Tomášek Jiří
  10. Topinka Zdeněk

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Jindřich ZÁVODNÝ
  1. Beránková Jiřina
  2. Cihelka Luboš
  3. Černovský Jaromír
  4. Dušková Libuše
  5. Fousek Radovan
  6. Hlom Ladislav
  7. Hrdá Naděžda
  8. Hyspecká Jiřina
  9. Chvátal Radek
  10. Kalný Václav
  11. Kolářová Jana
  1. Komorous Jaroslav
  2. Krausová Helena
  3. Kříž Karel
  4. Landová Vladimíra
  5. Lisá Alena
  6. Malínský Luděk
  7. Marešová Markéta
  8. Nacházel Aleš
  9. Nováková Věra
  10. Prudilová Ludmila
  11. Přeborovský Petr
  1. Řanda Richard
  2. Sosnovec Milan
  3. Soukup Otakar
  4. Stawarz Petr
  5. Synek Petr
  6. Švamberková Jindra
  7. Tuháček Miloš
  8. Turková Ivana
  9. Vlasatá Irena
  10. Zajíčková Taťána
  11. Zizlerová Ivana

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Eva PRAUSOVÁ
  1. Blachowicz Jaroslav
  2. Carda Libor
  3. Duspiva Milan
  4. Flíček Zdeněk
  5. Froněk Dušan
  6. Hlaváč Pavel
  7. Hronek Jiří
  8. Hrubant Jiří
  9. Jeníček Petr
  10. Jindrák Josef
  11. Kalous Vladimír
  12. Karda Luboš
  1. Kestřánek Petr
  2. Kopecký Luboš
  3. Kotrbáček Petr
  4. Krejčí Jan
  5. Křikava Karel
  6. Kuba František
  7. Lukáš Zdeněk
  8. Mára Josef
  9. Máša Pavel
  10. Nejedlý Michal
  11. Nepivoda Jiří
  12. Norek Martin
  1. Novotný Martin
  2. Papež Václav
  3. Podzimek Josef
  4. Průcha Josef
  5. Šneller Milan
  6. Šimonovský Jiří
  7. Tuček Jan
  8. Ureš Jiří
  9. Vejšický Miloš
  10. Vojíř Zdeněk

 

 

Ročník IV. SC – Strojírenství

Třídní: Jaroslav DRAŽAN
  1. Bauer Lubomír
  2. Čavojský Petr
  3. Dlouhý Zdeněk
  4. Doležal Petr
  5. Duspiva Václav
  6. Hofman Jiří
  7. Hrdina Josef
  8. Hudeček Jaroslav
  9. Chládek Karel
  10. Janda Milan
  11. Kolinger Radim
  1. Krajč Josef
  2. Král Michal
  3. Málek Milan
  4. Němec Karel
  5. Nesveda Marcel
  6. Neuman Jiří
  7. Palek Jaroslav
  8. Pihávek Ivan
  9. Průša Pavel
  10. Ptáček Milan
  11. Rataj Jaroslav
  1. Skála Zbyněk
  2. Stejskal Josef
  3. Strnad Roman
  4. Sůsa Vladimír
  5. Švarc Luděk
  6. Ureš Jiří
  7. Vachata Petr
  8. Vildman Vlastimil
  9. Walenka Karel
  10. Wenzel Martin

 

 

2,636x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes