Maturitní ročníky 1980

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Karel DRAHOKOUPIL
  1. Balík Petr
  2. Berg Jaroslav
  3. Brejcha Hubert
  4. Cimrhanzl Rostislav
  5. Doležal Zdeněk
  6. Dušek Jiří
  7. Kalous Luboš
  8. Kamenický Milan
  1. Kodras Lubomír
  2. Manda Jiří
  3. Markes Jaroslav
  4. Melichar Josef
  5. Milec Petr
  6. Minařík Radomír
  7. Podzimek Miroslav
  8. Pokorný Petr
  1. Popík Jaroslav
  2. Ptáček Vladislav
  3. Šimek Michal
  4. Štěch Oldřich
  5. Tatoušek Jaroslav
  6. Vaněk Jaroslav
  7. Vostárek Josef
  8. Žuška Stanislav

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Čech Petr
  2. Dubcová Jana
  3. Havelka Vladimír
  4. Horáček Otakar
  5. Janečka Josef
  6. Jäger Ondřej
  7. Kadlec Jaroslav
  8. Kučera Roman
  9. Lomberský Aleš
  1. Melichar Rostislav
  2. Obernauer Ivo
  3. Pacina Vladimír
  4. Pejla Vladimír
  5. Pouba Petr
  6. Punda Josef
  7. Rada František
  8. Rozkošný Ivan
  9. Sejková Jana
  1. Stádník Pavel
  2. Šnajdrová Štěpánka
  3. Švandrlík Jan
  4. Vaněček Milan
  5. Vladyková Naděžda
  6. Vostarek Pavel
  7. Žmolek Zdeněk

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Balcarová Hana
  2. Balounová Vratislava
  3. Čiperová Hana
  4. Felt František
  5. Kaucká Jaroslava
  6. Krejčová Ivana
  7. Krůtová Ivana
  8. Křikavová Marta
  9. Kuchtová Blanka
  10. Loch František
  11. Melicharová Jana
  1. Meloun Ivo
  2. Míková Magdalena
  3. Mišíková Lenka
  4. Petřinová Libuše
  5. Počepcová Helena
  6. Poslušná Helena
  7. Sadílková Jana
  8. Slačíková Dana
  9. Šefflová Renata
  10. Šídová Jana
  11. Švaříčková Yvetta
  1. Urešová Stanislava
  2. Šebek Stanislav
  3. Šiška Miloš
  4. Šmejkal Eduard
  5. Štochl Jiří
  6. Švirk Josef
  7. Vachata Jiří
  8. Velas Josef
  9. Velich Josef
  10. Vrba František

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Ing. Otakar FAJFR
  1. Bauer Vratislav
  2. Bílek Zbyněk
  3. Dragoun Petr
  4. Dvořák Ivan
  5. Falc Milan
  6. Gross Roman
  7. Havala Zdeněk
  8. Holý Bohumil
  9. Holý Milan
  10. Hošek Jan
  11. Jašpr Petr
  1. Jelínek Pavel
  2. Jirotka Petr
  3. Kadič František
  4. Kasl Pavel
  5. Kučera Ladislav
  6. Kuchař Jan
  7. Kváča Petr
  8. Lípa Oldřich
  9. Lukáš Pavel
  10. Maršík Pavel
  11. Melichar Jan
  1. Minařík Josef
  2. Müller Jaroslav
  3. Pomma Václav
  4. Procházka Čestmír
  5. Sosna Vladislav
  6. Souček Vladimír
  7. Strnad František
  8. Svěchota Libor
  9. Šimonovský Jiří

 

 

2,091x celkem (od 6.12.2013), 3x dnes