Maturitní ročníky 1979

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Marie VYHLASOVÁ
  1. Anlauf Ladislav
  2. Bura Tomáš
  3. Cipro Miroslav
  4. Císař Vlastimil
  5. Dáňa Jaroslav
  6. Fedor Miroslav
  7. Jech Jaroslav
  8. Kašparec Jiří
  1. Kolín Pavel
  2. Kolín Petr
  3. Kroupa Ladislav
  4. Krůta Petr
  5. Krůťa Jaroslav
  6. Macourek Pavel
  7. Mikeš Zdeněk
  8. Novotný Stanislav
  1. Odstrčil Petr
  2. Rozbroj Pavel
  3. Skála Milan
  4. Šíma Josef
  5. Školoud Roman
  6. Wimmer Vladimír

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Jana ŠPINAROVÁ
  1. Daněček Vladimír
  2. Dejl Ivan
  3. Fortelková Jitka
  4. Gogárová Lenka
  5. Heidlberg Zdeněk
  6. Hejnák Josef
  7. Hlinovský Petr
  8. Hotový Petr
  9. Hulan Jan
  10. Jelenová Alena
  1. Kordulová Vlasta
  2. Kirchner Ivan
  3. Kiss Zdeněk
  4. Kolář Václav
  5. Krám Pavel
  6. Květoň Jiří
  7. Libica František
  8. Lundáková Jaroslava
  9. Mandík Luboš
  10. Med Luboš
  1. Pivko Miroslav
  2. Pluhařík Dušan
  3. Rudovský Antonín
  4. Růžičková Dana
  5. Sedlák Roman
  6. Slavíková Marie
  7. Šapov Jiří
  8. Tůmová Jarmila
  9. Veřtátová Jana

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Eva PRAUSOVÁ
  1. Bolina Jaroslav
  2. Černý Zdeněk
  3. Diart Stanislav
  4. Dragoun Jiří
  5. Herák Vladimír
  6. Hlavatý Jiří
  7. Hudec Roman
  8. Hupák Václav
  9. Choura Vladimír
  10. Jaňour Jaroslav
  11. Jiříčková Věra
  12. Kacerovský Josef
  13. Kočí Karel
  1. Klimentová Taťána
  2. Křísa Miroslav
  3. Kuba Václav
  4. Kuchyňka Bohuslav
  5. Labant Milan
  6. Lojík Jan
  7. Máša Vladimír
  8. Nesnídal Miroslav
  9. Noha Pavel
  10. Palek Karel
  11. Pašek Vladimír
  12. Petera Petr
  13. Polívka Pavel
  1. Rotta Zdeněk
  2. Sýkora Jaroslav
  3. Šedivý Jaromír
  4. Trachta Pavel
  5. Vandas Zdeněk
  6. Vaněk Jiří
  7. Vohnout Josef
  8. Voříšek Petr
  9. Záhoříková Jitka
  10. Zach František
  11. Zeman Zdeněk
  12. Caprazis Dimitris

 

 

1,983x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes